Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

06209866691
Na ujra én is ittvagyok 2 zubrovka és 2 szilva utána .Adj egy teloszámot pls amin elérlek.
Újra itt vagyok , ha gondolod holnap találkozhatunk . A Szecskán van a műhelyben. Az árat kitaláljuk,hogy neked is jó legyen .
Felhivtam,20é adja.Joár
Megnéztem, GSR ülés az nyente!
Egyébként köszi!
Üdv: Oldklu
Estét.

Azok számára,akik ülést keresnek a vasra.Tessék:

http://www.kepesmotor.hu/idom/...
jó estét Csibészek!
Mit kérsz érte?Nekem nagyon kellene
Jó estét !

Most jöttem haza végre . Legalább száraz hideg van,hó nélkül kibírnám ezt a telet is.
Na ez van és kész vagyok.
Beszélhetünk róla
miiiiiivaaaaa? ? ? eztapicsakúrva fasz hm,elkézelhető hogy visszazárt,mgérdeklődöm
holnap megpróbálom lefénylépezni és megbeszélni a részleteket.
Ha normális pízért adják, nagyon megköszönném!
Hálából, ha meglesz az új ülés, kipróbálhatnád és véleményezhetnéd a tavaszi első guruláson!

Oldklu
Hallo Káj!

Ez a v3xx nem jött össze... kéri a "feloldó kódot" :)
Szia nálam vannak a gumik itt az e-mail címem ott megbeszéljük a továbbiakat.
lukacsbalazs@fibermail.hu
na én tudok egy GSR ülést úgy néz ki
e-bay -on találtam 80 €-ért! Jó, használt, de nekem csak a váza kell, mert akkor egy 100-assal olcsóbban csinálják meg! Üdv: Oldklu
A gyári ülés is kb. 70e forint....
Ezeket a nyergeket külföldön találtam és onnan is akarom megrendelni, nem "occo". az igaz.
Zselé töltéssel, ülésfűtéssel, meg saját hímzett logóval, formázott béléssel,- lehet magasítottat, alacsonyat, rövid üléslappal és hosszúval rendelni,- cca.: 400 €.
De kell, mert a sporos futómű eléggé vesekőrázó és egy gosszab Erdély túrán értékeltem egy ilyen kölcsönkapott nyerget!
Szia...

Nehéz dió. Én már próbáltam. De a kárpitos azt mondja látnia kell, hogy van megvarrva. Továbbá nem vállal garanciát az ülésre, mert a képen látható ülések habja formanyomott kemény hab. A kárpitosok meg csak vágot...ragasztott szivaccsal tudják megtömni. Az meg deformálódhat illetve kiülheted.

De ha sikerrel jársz és találsz kárpitost én is csatlakoznék,,,meg Gekko druszám is. Így már le lehet nyomni az árat.
és ilyen lócát hol csinálnak és mennyi az ára, esetleg valami link
Ja! És az utasod sem csúszik a nyakadba olyan könnyen! Csak ha TE akarod!
Hi!
Ilyen nyerget szeretnék csináltatni a s...ggem alá! Van benne gél meg fűtés! Ezt,majd egyszer nem akarom továbbadni a vasammal, ezért keresek egy ülést, hogy azt alakíttathassam át!

VAN VALAKINEK, vagy TUD VALAKI EGY ELADÓ NYEGET?
Előre is köszi: Oldklu
Tybee:és elis szándékozod adni?
Annak azért örülök,hogy a garázsban 20fok van,ahol a vas alszik