Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét!
pukizott egy kicsit
ezzel meg mitörtént , drog razia
Helló all.

Oldklu itt van az ülés ha még aktuális
Jó reggelt
Jó reggelt!Gekko ma lehet +látogatlak mikortol vagy a cégnél
jegybanki alapkamat 2*-e. Most 20%. Éves.
nyugodt vagyok csak mondtam. A bünti amúgy kamatozik?
nekem megy a B-be egy. Eddig a Busások is csak jókat mondanak róla.
Valaki szerelt már GSR -be Gear2Dash cuccot? Mi lett a következménye? Tutis azt mondja hogy kipróbizta,és jókat mondott róla!Lehet belenyomok egyet tavaszra.....
nézd meg ezt:
http://www.rg-racing.com/
én innen rendeltem dolgokat.
A zsákos laskát drágállottam...... RomaTech került rá,(bizonyíték hogy nem vagyok rasszista ),és fennt van a kipu is,lassan menetkész a gép,hol a tavasz?
nyugi, nem engem kell utálni
Nem fizetek be előre semmilyen illetéket addig míg azt se tudom mi lesz a vége. Elutasításról nem kaptunk semmit. Egy levélbe küldtük a kérelmet a fényképek megtekintéséről és kérelmet a mérséklésről. Vissza csak annyit írtak hogy hol és mikor lehet megnézni a képeket.
ez is fellebbezésnek minősül. Illeték köteles. Ennek hiányában elutasítható.
Én nem kértem részletfizetést, hanem mérséklést kértem. Nem fizettem semmilyen illetéket, mivel az van, hogyha fellebbezel akkor kell illetéket fizetni. Én sima kérelmet írtam a mérséklésről. Nem fogok befizetni semmit se pluszba míg azt se tudom hogy megadják-e..
nem megy, még magamnak sem. Harapnak a témára k. kollégák.
Jó ST-t

Gekko milyen gombát tettél rá zsákos laskát

Hayacsaja jobbulást neked

Tutis felebezést irtál vagy részlet letagadást mert én úgy tudom és gardes neked is szól, hogy 12 hónapra lehet kérni a részletet de 2200 Ft illeték kell a kérelemre ( bár ha nem tettél rá akkor aszem utána is be lehet még fizetni azt )
Ajánlott szelvénnyel adtuk fel, az ajánlott sz. itthon van amivel tudom bizonyítani, hogy feladtam.
Esetleg nem tudsz utána kérdezni, hogy hol tart az ügy?
akkor nem tudod bizonyítani a feladását. A tértivevénynél visszakapod a pappert, és mutogathatod.
sziasztok!na engem is utolért az influenza nem baj,csakvége lesz egyszer
Jóó napot!
Megyek begombázom a vasat,mert közeledik a szezon vazz"
Jó reggelt!
és ha sima ajánlott levélként adtam fel?
akkor várj.