Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi van rajta
50km/h helyett bocsi
Akkor egy kicsit megfeledkeztek rólam mert nekem ma jött egy csekk egy tavalyi augusztusi eseményről
55km/h helyett 88km/h
mi az hogy 30+30?
30+30 nap, ezen belül kell kapnod valami értesítést, hogy hogyan tovább.
ha jól tudom 90 nap , de maci majd pontosít
Hali mindenkinek!

Ha valakit lefényképeznek gyorshajtás miatt akkor mennyi időn belül kell kiértesíteni az illetőt?
Főleg valami rendőrkollégát kérdeznék
Jó est!
Fittyyelem! Fittyyelem! Keresek egy jó állapotú fekete-ezüst nyeget GSR-emre. Megvenném! oldklu@freemail.hu
Találtam egy céget, aki átalakítja k...va jól és szépre! Kényelmesre.
Ha elkészült megmutatom nektek!
(Már csk 70 nap és újra indulink!)
Üdv: Oldklu
Sziasztok!
Dixi,heti 1200km mentem a gösörö vel,,,,64k van benne most,de télen is megyek(mennék most, is nulla fokig motorra ülök, ha egyben lenne )
közben + a bajnokunk
ja, én kezdtekm aztán kykee, most span.....
Aúúúú ez szívás!

nagykirályvagy most úgyis a lábműtét a divat
Napot.

Nemhiszem el,valaki üldöz engem.Épp hogy felépülök a keresztszalag szakadás mütétböl,erre tegnap jégre lépés,nagyesés,mütött térd,tarto szalag szakadás.Hurrá
Kykee, itt van amiről beszéltem:
http://www.speedshop.hu/main.p...
vagy ez is jó
http://www.speedshop.hu/main.p...(minden%20kompatib
ilis%20profilt%20t%E1mogat%F3%20Bluetooth%20mobiltelefon
hoz)
na bevallotta

Dixi, persze, de senki sem télen. Kivéve Motopityut, de ő egy megszállott. És Kykee, de ő meg hozzánőtt a motorhoz, a GSR ülésével a seggén rakták mentőbe.
Jó estét királybanda! szétfagyott a kis pics...m!
Akkor te se nagyon hajszoltad túl a gépet a többiek meg 1 hét alatt ezerről beszéltek
Én szeptember ota 2000 km lazán mentem. Most csak plexit felszerelés, kékfények (ledek) meg turadoboz felszerelés és várni a tavaszt, már csak két honap!
Hát nem sok,413.hideg szelek fújtak már mikor meg lett és nem is voltam itthon.
Majd tavasszal jöhet a km gyűjtés
Mindenkinek Boldog Új Évet!lehet egy tabletta nem is elég mert még nagyon messze van a tavasz!
Mindjárt szétfagyok!
Szia spipapa!

Tényleg csak párat kell a aludni..... de akkor ne felejtsd el bevenni azt a bizonyos tablettát!
Szia Bali!

Akkor a gumira még visszatérünk!Szólj ha tudsz vmit!