Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesznek ilyen növérkék is,,
Komolyat gyorsúl a Stokizuki,baszhatja a csövét ,de nem az én seggembe
szaladj stokimatyi amig teheted,,,,
kykee ,most hallottam hogy privatizálják a héten a veszprémi korházat, és ujj növereket vesznek fel,, ilyeneket,


fúú de aljas vagy
áááá, neee ,,, inkább hagyd magad,
arra figyelj amikor vigyorogva közelit feléd a növérke, egy olyan gumicsöves cuccal,, na akkor adj gázt a stokinak és futás,, ne hagyd a segged,,
csak ki ne faralj a nagy lendületbe, mert akkor a nővérke lekötöz az ágyhoz
köszi,de igyekszik az ember,hülyén szép az élet!mentálisan nem volt gond kicsit sem,csak a hardver szarakodik még
motorozzatok basszátok meg kúrva jó idő van!én is megyek egy kört a Stokizukimmal
Jó reggelt !
Kykee látom már teljesen magadnál vagy mentálisan,már csak fizikailag vagy kissé oda,az meg elmúlik,örülök a jobbulásodnak! És aki ilyen szép időben nem motorozik,akkor vagy hülye,vagy dolgozik,vagy nem áll rendelkezésére moci......
1szear
de ott 100szor vagy 100szar
nem, csak a wcn jártam
Tegnap nem jártál a 100-on
Jó reggelt!
VALAMIT-valamiért
Ez az uccsó kör nem volt semmi,azért a Glock megtanulhatott volna egy kicsit jobban vizenjárni szárazpapucsokban
Bezzeg a kis Vettel,az jobban megy a vizen mint a Krisztus!,Na de hogy vissszatérjek a motorkodáshoz,ma én is gurulgattam egy kicsit,nagyon faxa idő volt,most megbaxott volna az ideg ha kivonattam volna........(így meg azért basz meg az ideg hogy mennyi mindent kell dellázni )
Sajnálom Massat........
Nem,nem ,nem !
Én nagyon örülök , hogy fél évet tudok motorozni 1 évben.
Majd ha 1x ki lesz fizetve az egész ,nekem is könyebb lesz,addig alkalmazom a spórolásnak ezt a fajtáját .

/ persze hogy jó lett volna motorozni /
azért én sajnálom Massát, már megérdemelte volna a VB címet
Tybee, nem bántad meg, hogy kivonattad a forgalomból?
A FERRARI gagyi volt egész évben...
NA AKKOR.....
ALONSO -t az első 3-ba várom !
MASSA esőben nulla
MAMILTON ha nem lökik ki : VILÁGBAJNOK !