Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a csúszástól lemarta neki a hátsó tengelyt menetestül.
Csövi Riciboy

Kár hogy nem tudtál jönni,kocsog majd legközelebb.ez az ára a sok melónak.
Pityeregjen,ha így jobb neki!De aztán utána visszaülni a nyeregbe

Úgy sem engedjük,hogy kiszálljon a csapatból én nem.... ez egy ilyen ringlispeare
szevasztok!
örülök, hogy összejött a túra, sajnálom, hogy nélkülem!

Hojtjej, Te pereceltél a biciklis kölyök miatt, vagy mi? Sajnálom ezt is! Remélem semmi komoly baj!
Köszi Csocsesz, Isten vagy Nepálban ,Imcsi már kilépett a fórumról lepihent..itt pityereg mellettem...
Kiki semmi módon nem kell ezt magadra venned, ez egyik sem a Te hibád barátom!
milyen tengely?

Mitac mio melyik?
Én felajánlok neked egy új váltókart,mert ilyen jól kezel(t)ed a helyzetet.Látom már mosolyogsz,aminek nagyon örülök,szerintem a többiek nevében is modhatom ezt
Ez ezzel jár,örüljünk,hogy ennyi baj lett ,nem nagyobb.
Persze hogy összetartunk,csak itt szívjuk egymás vérét.....szeretjük egymást,de semmi buzizás

Legközelebbi túrát az Uraddal szervezitek és Ti mentek elöl!

...én mostanában nem fogok túrát javasolni,mert mindig perec a vége,sajnos. 2ből 2,az 100%nem? alkalmatlan vagyok
Attisnak mondtam árat a karra és a tengelyre
a Mitac Miot mennyiért számolnád be? Plussz aksival, 3gb kártyával? Az I900 tetszik a legjobban, csak kell valami részletfizetési konstrukció
szösszenet a mai napról...
délelőtt 11h-kor indultunk a budaörsi kútról.. talán 10 GSR volt ott, aminek nagyon örültem, mert úgy gondoltam 5 főnél nem leszünk többen. ahogy elindultunk sütött a nap, fázni sem fáztam és bevallom, hogy kicsit még mosolyogtam is a plexi alatt az összejött kisebb csapat és a túra örömére. Várpalotán teljesedett be a létszám: 12 GSR + 4 más motor
..hamburgerek , kanyarok, a csapat széthúzott a tempó miatt, volt olyan körforgalom, ahol a hátsó fertáj 2 kört is ment, mert senki nem merte megjelölni, melyik kihajtón ment ki az eleje.. sebaj! tovább..
megint kanyarok.. aztán a kölyök a biciklivel, pánik, esés, helyszínelés, kárfelmérés, vígasztalás, együttérzés.. mindenki ott maradt velem és itt úgy éreztem, hogy ez mégiscsak egy összetartó jó kis csapat!
nagyon köszönöm mindenkinek a bíztatást, sipi! neked külön a motormentő hívást, Feri és Erika! a tényleg önzetlen segítséget Tőletek!
a károkat láttátok, várom az árajánlatokat az alkatrészekre (email az adatlapon)
és amit mondtam:

Eu:51900Ft........... .................... 2 év Sony-Ericcson garanciával:55900Ft.. ....................... Leirás:Méretek:106 x 48 x 15.5 mm/Súly:105 g/Kijelző:240 x 320 pixel, 2.2 inch 262K szinű/Polifónikus,MP3/1000 férőhelyes telefonkönyv/160 MB belsőmemória/Memory Stick Micro (M2)memóriakártyával bővíthető/SMS, MMS, Email/WAP 2.0/HTML/Kamera:3.15 MP, 2048x1536 pixel, autófókusz/FM rádió/A-GPS/FM rádió RDS-sel/HSDPA, 3.6 Mbps/ S
Majd megalkusztok anyával ...
Eu:49900Ft.......... Eu,red:54900Ft.................... 2 év sony Ericsson garanciával,silver:58900Ft. .................... 2 év sony Ericsson garanciával,red:60900Ft.. .................... Leirás:Méretek:103 x 48 x 15 mm/Súly:103 g/Kijelző:240 x 320 pixel, 2.2 inch/TFT 256K szinű/Polifónikus,MP3,AAC/SMS, MMS, Email/WAP 2.0/HTML/Java MIDP 2.0/GPS/FM rádió RDS-sel/40Mb belsőmemória/Memory Stick Micro (M2)memóriakártyával bővithető/Kamera:3.15 MP, 2048x1536 pixel/Sztereó hangszórók/ S
Eu,fekete,fehér,magyar nyelvű,16Gb:119900Ft........... ..................... Leírás:Méretek:112 x 56.9 x 12.5 mm mm/Súly:127g/Kijelző:240 x 400 pixel, 3.2 inch ,262K színű érintésérzékeny/Polifónikus,MP3/HSDPA,7.2 Mbps/ 8 vagy 16GB-os memória ami microSD (TransFlash) memóriakártyával bővíthető/Wi-Fi 802.11b/g/SMS, Email/WAP 2.0/xHTML, HTML/Java MIDP 2.0/Kamera:5 MP, 2592х1944 pixel/A-GPS funkció/FM Rádió RDS funkcióval/MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR lejátszó/DivX/XviD/WMV/MP4 lejátszó/Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional Oprendszer/ S
jól van akkor:)
Majd csörögj ha kell a cucc.
Hello Skacok! Köszi mindent, minden oké itthon vagyunk!
majd holnap, már az ágyból netezek
Addig tedd fel a képeket légysziii
ok,most nézem öket
várj...
és Sony-ericsson W760-at?
egy kisebb balesetről. De erről majd inkább Hoi.
Mi korán távozók miről maradtunk le?
Sms végül átment rendesen öreg Úr?
Én is itthon. Kellemes pihenést. A tÚra meg űber fasza volt. Ferikém ha olvasol minket
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!

Csajszi, remélem már megpihegtél kicsit.
kykee, Samsung i900-at mennyiért tudsz? A 16 gigást.