Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...mert nincs billenytűzet a nagykerben ehhez a tíipushooo!
2.ik lehetséges válasz,túl messze van a telefonod a szemedhez.
3.ik lehetséges válasz,csukva vana szemed
Szevaaa Joe
fordítva is durva lenne:drágám hideg a szád mint a vörösé meg a barnáé
Kínos

Jancsika óvó nénije kérdezgeti a gyerekeket:

- Mi az apukátok foglalkozása?

- Asztalos, vízvezeték szerelő, tűzoltó, orvos - az összes szokásos válasz

elhangzik.

Jancsika kivételesen csöndben ücsörög, de őt is megkérdezi az óvó néni:

- Hát a te apád mivel foglalkozik?

- Az apukám egzotikus táncos egy meleg szórakozóhelyen, leveszi az összes

ruháját és buzik előtt táncol, és néha, amikor igazán jó ajánlatot kap,

elmegy néhány fickóval a sikátorba és kielégíti őket, még seggbe is

kúrják.


Az óvónő elkapja Jancsikát és a folyosóra viszi:

- Apukád komolyan ebből tartja el a családot?

- Nem, igazából szakállamtitkár a Gyurcsány-féle Miniszterelnöki

Hivatalban, de ezt olyan kínos lett volna elmondanom itt mindenki előtt ...
kérdőjel törölve
hell kykee?már nem látom a számokat a telom billentyűzetén
Kényeztetés....

A vörös, a barna meg a szőke beszélgetnek a kávézóban. A vörös mondja:
- Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam, kényeztetem a férjemet, a
Sanyit.
Letérdelek elé, a számba veszem, mikor érzem, hogy a golyói jéghidegek!
Nagyon furcsa érzés volt.
Másnap összefutnak, meséli a barna:
- Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam, én is kényeztetem a
férjemet, a Józsit, letérdelek elé, a számba veszem, mikor érzem, hogy az ő
golyói is jéghidegek! Tényleg nagyon furcsa érzés volt!
Harmadnap is találkoznak: A szőke szemei alatt irgalmatlan kék foltok...
- Mi történt veled? - kérdi a vörös és a barna.
- Képzeljétek, hogy jártam tegnap este! Gondoltam, a példátokon okulva én is
kényeztetem a férjemet, a Bélát.
Letérdelek elé, a számba veszem, mikor érzem, hogy az ő golyói is
jéghidegek! Mondom neki:
"Drágám, valami baj van, a te golyóid is gyanolyan jéghidegek, mint a Sanyié
és a Józsié! Aztán sötétség lett...


Kykee, ne háríts már egyfolytában. Nem volt kötelező a ti tempótokat tartani, ahogy nem is tartottuk.
Arra azért tényleg figyelni kell a következő túrákon, hogy beszéljük meg az útvonalat, és a lakott területen nem kell tépni. Ha a gyereknek vagy Hoinak baja lenne most nem írogatnámk ilyen nyugodtan.
Imola, ár ment.
nem, sajna nem ez..
Mondjuk az valo igaz, hogy a klasszikus "turatempo" az nem ez, amit mostanaban tolunk... Regen (meg a Steve vezette turakon), szerenyebb tempoju tura volt. Mostanaban meg alkott teruleten is szaguldozunk. Raadasul amikor mar kozel 20 motor van, akkor az utolso parnak neha a masfelszereset is kell mennie vegsebessegre, mint az elsoknek, ahhoz, hogy tartani tudja a tempot.

Nekem az is erdekes volt, hogy tegap mikor Baripeti "lemaradt", merhogy telefonal, akkor visszamentem, merthat ugye akarmi is tortenhetett. Aszonta mennyunk, telefonal, majd utoler minket, egyedul ugyis gyorsabb... Na akkor lattuk utoljara :) Fehervarnal meg vartunk ra vagy negyed orat, de semmi, telefont nem vette fel. Legalabb egy SMS-t tolhatott volna, hogy mittomenmi...

En meg altalaban a vege fele szoktam nyomulni, hatha valaki lemarad, elteved, barmi... Pl. a multkori turan ha nem maradok le, akkor ki tudja hol fogjuk meg Tybee-t , mikor elment mas iranyba :)
Srácok, segítsetek kicsit, nem találok egy oldalt. A lényeg az hogy valaki (Motopityura gyanakodtam de azt mondja nem Ő volt) belinkelt ide nemrég egy webcímet, ahol motoros érdekvédelemmel foglalkozik egy srác. Visszalapoztam jó sokat de nem találtam. Ki volt az aki belinkelte? Vagy ki hallott már az oldalról?Remélem jól emlékszek és ebbe a topikba volt..
53461.ik hozzászólásom nem gondoltam komolyan
Hidd el,mindig egy adott etapnál megálltunk.Pontosan azért,hogy bevrájuk a hátsó részt!Most is így volt
De az ellen tényleg nem lehet tenni,ha kijönnek az ember elé
köszike
ahogy én látom három különböző sebességű csoportot alkotunk, mindenki mehet a saját tempójában, hiszen úgy az élvezetes, csak ha ekkora különbségek vannak az elejének vagy többször kéne bevárnia a lassabbakat, vagy meg kell jelölni célpontokat az útszakaszokra.
meg valamikor olvastam, hogy olyan túrát szerveztetek, h adott szakasz közösen (lassabb tempó), adott szakasz saját tempó, találkahely megbeszélve.. és így tovább.
persze senki tempója nem befolyásolja azt, ha kijönnek az ember elé az útra..
Most olvasom a hírdetést ,hogy hamarosan induló magyar fílmbe keresnek hölgy kaszkadőrt
Szerintem már azzal ne foglakozz,hogy mi történ,mert csak kattogni fogsz!Bár tudom,mondani könnyű,csak a segítő szándék beszél belőlem.
A gurulás,gurulás,még több gurulás a legjobb gyógyír!

Mikor dobott anno a gyermekem anyja 8 év után, a GSR segített átlépni a dolgon.Mentem csak mentem és nem volt idő mással foglalkozni,csak beszívni a jót és élvezni a kutyuli adta felhőtlen örömöt
Imola, nemsokára küldünk egy oldal linkjét, ahol motoros érdekvédelemmel foglalkozik a srác, ott szépen le vannak írva a dolgok. Ha nem téged hoznak ki felelősnek, simán kötelezőből talpra állítod a motort..
nekem itt-ott fájdigál.. nem gondoltam, h nem török ripityára ha esek, de mondhatjuk h ezt megúsztam
Akkor a következő túrán ott a helye

...nem értem,hogy eddig miért nem hoztad megaddal?
Nem kell ide casco! A kötelező biztosítás elég ide. Rendőrségi papírokkal be a biztosítóhoz és ennyi.
..már alig várom, h legyen egy kis időm és lepucoljam szegénykét, és elkezdjem beszerezni az alkatrészeket..
meg azt h elmúljon az érzés, hogy megpróbáljam visszajátszani h mi történt mert az egyáltalán nem megy. és tudom h nem is fog összeállni a kép már.. mégis ezen agyalok..
ez dúrva megjegyzés!
A Tutis kergetett a többiek meg jöttek nekem segíteni
MEg azt hiszem Te mondtad a mol kúton hogy siessünk.....