Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Basszus, sajnálom leányzó! Ha jól értem, akkor fizikailag "csak" a motor sérült, te nem?
Jó reggelt,sziasztok!


Jogsi nélkül is jó!Odamész a GSRhez és rászólsz:múkodj

De szerintem megmarad a jogsid!

Király a hozzáállásod,ez az csak így tovább,keményen
Igen tudom íádom a krapekot! Ez neked szól Ferikém
Régi motoros és kurva nagy a szíve az egész családnak.

UFF én szóltam.
jól el vagyok itt magamban láthatjátok: jobban vagyok
arra már nem emlékszik. küldd át lécci a mailcímemre h tudjak kalkulálgatni másod nincs hozzá?
a váltó a komplett konzollal nem maradt meg a másikról? vagy jobb állapotú dekni?

kuplung- vagy váltókarra gondolsz
szija! köszönöm a tegnapit nagyon rendes emberek a barátaid. jövök nekik egy adag rumos-meggyes kókuszgolyóval
Jó reggelt mindenkinek,,, szíyya csajszi.
bár amíg nem zárul le az ügy addig van
feltéve ha megmarad a jogsim hozzá..
nincs cascom és a gyerek családjának sincs biztosítása semmilyen.. ráadásul nem hiszem, h ne engem hoznának ki felelősnek, úgyhogy ezt nekem kell állnom.. remélem sikerül még idén összerakni, mert már mennék!
Gyó reggelt! Fel a fejjel kiscsajé! Vedd úgy hogy átestél a tűzkeresztségen, ettől csak erősebb leszel!
Biztosítóba menjetek, addig ne is fogjatok hozzá a vasnak. Mert ha biztire el tudjátok intézni, akkor be kell tolni szevízbe és mindenből újat kapjon a kicsike..
ami kimaradt: váltókar és lábtartó, első indexbúra
jóreggelt, fiúk!
türelem, lesznek, csak kicsit megint rohanósban vagyok.
NEM!
Jó reggelt! Maci !képek
az eleje ellépett, mi meg mentünk utánnuk mint a hülyék. Lakott területen egy kiskölyök kitolta a biciklit Imola elé, ő satuzott egyet, aztán gurult. A kár: Kormány, kuplungkar, bal dekli, hátsó tengely, műanyag az ülés alatt.
télleg nem tudom lassan hogy néz ki ez egy nagyon szenya megjegyzés volt
ha leghátúl vagy, én nem megyek. nem vagy megbízható

tudod, hozzászoktam a német klaviatúrához vagy kócsag? fura nyelved van

jóccakát
Jó éjt,sziasztok!
Te nem figyelsz,én nem mondtam köcsögöt kocsog

Lagzi,mindig csak a flanc,semmi gurulás!Szerintem már azt sem tudod,hogy hogy néz ki a motorod

Téli bécsi túra? ? ? OLyan is lesz?Benne vagyok,de leghátúl megyek
Sajnalom az esetet, remelem azert jol vagytok.

Mi, akik korabban leleptunk kedveert azert leirhatnatok, hogy mi is tortent pontosan, es mi lett a kar? Bukogomba volt/nemvolt, vedett/nem, stb?

Jobbulast...
én a köcsög, Te kopasz ? mellesleg, voltam arra a 7végén, csak más időben és más technikával

megint nem figyelsz, ez most kivételesen nem melo, hanem lagzi volt.
na segáz, majd a téli bécsi túrán ott leszek
Uhh,bakkeron,azt nem is figyeltem
Azt én sem hagynám...ahhoz képest nagyon jól mocizik,hogy csajból van!
Nah lépek én is mert holnap meló ...Jó éjt mindenkinek!