Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A keme kezdte óvonéni én csak érveltem
Ez semmiképp sem VERSENY, kinek mire van lehetősége.

De a fagyizás jó ötlet! Alsónémedin, Kakucs mellett cca. 20 km-rel van M.o. egyik legjobb fagyizója.
Idén nekem is meglesz annyi. Csak azt sajnálom, hogy mikor el akarom adni majd a gépet, tele lesz km-rel...
Bár ez nem most lesz....terveim szerint 6-8 év múlva.
látom megint kialakult a ki a jobb? kérdéskör most megtett km-ekre vonatkozóan
akkor most mindenki írja le, hogy mennyit megy egy évben. aki a legtöbbet az fizeti a fagyit a többieknek
én évente 25000
amikor tudok,motorral dolgozom,a mobilok nem foglalnak sok helyet és van egy fasza kis tanktáskám.
Én meg NYilas!
Miért? Futárkodsz? Én egy év alatt 17ezret tettem a CBF-be, de a tavalyi gyengébb év volt, mert sokat kellett a céges autóval mennem
nem az én gyerekem. én még szűz vagyok
nekem lelkiismeretfurdalásom lenne és a pályázás sem menne sehogy! Mondjuk eddig sem ment...
hát lehetne többet is.. csak kéthetente nálunk is gyerekes hétvége van, akkor nem megyünk
például most is az van, de most ellógok kakucsolni
jaaa,meg gyerek cimszóval még fürdetik is a kaksit egymás között lökdösve azt a kád vízben
nálam tuti hogy nem
Én nem utálom őket, amíg csendben, otthon kakizzák egymás fütyijét össze. Vagy vonuljanak fel egyszer évente, csendben, értelmesen. De hogy talpig flitterben basszák egymást fel-alá az Andrássy-n, üvöltő zenére smároljanak MINDIG MÁSSAL, jó példát mutatva a szeretet, hűség és az AIDS elleni harc éllovasaiként...azt nem vágom, mire jó.
...oda is szívesen megyek ,meg a palacsintázóba és motorral
Nocsak, mi ez a comojú arc? Keveset tudsz menni?
Persze ha a sok szex miatt nem jut időd, akkor fel vagy mentve...
de igyexem
JAjjj cucubogár,attól még lehet az ember ratyika,ha van csemetéje!

Na de én alapból utálom az összes köcsögöt
ebben nem kételkedem
palacsintázóba
na menj te a p....a!
Motorozok...még az is lehet, hogy többet, mint teeee
Tudjuk, csak visszavágtam...ott a tündéri bizonyíték az adatlapodon.
én megyek is,meg beugrom palacsintázni is!Most nyilt az óriáspalacsintázó!
nem vagyok én érintett abszolút heteró vagyok
dehát akkor miért nem motorozol