Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi meg amikor a gixxert vettük, aznapra szabi volt, kiírtuk az ország összes kereskedését, megterveztük a körutat, aztán bementünk a Hollóshoz és olyan ajánlatot kaptunk, hogy megvettük
ha valaki látja macit, akkor szóljon neki, hogy SZERETNÉK VELE BESZÉLNI!
ezt jól megaszontad neki
idegenben már nem vagy olyan bátor fiú h csak úgy beszólj
nem keresett. lehet nem látta amit írtam, mert nem válaszként tettem, csak hozzászólásként
Hééé, nem úgy van ám az!
Csak akkor húzhatsz el, ha GSR-ért mész.....
szia! én (is) a BlackMotors-ra szavaznék szerviz ügyben.
Én meg kb. 32-38 db e-mailt küldtem szét az országban az összes Suzuki motorkerékpár kereskedőnek!
Nincs.
Akarok.
Miért nem? Nem keresett meg?

éééés:

Húzok innen, mert nincs GSR-em
Merre laksz. Én kizsigereltem a 4 kereskedőt. Táblázatot csináltam oszt győzőtt a jobb.
Mind a 4 kereskedésben nagyon pozitivan álltak hozzám Benkő, Gál, Pardi , Black Motor.
Szia!
ja. hallgatjuk. és ha a közvetítő felemeli a hangját, mi is felemeljük a fejünket
heló csajok!
és az erősebbik nemnek is jó estét!
Köszi Gino! A meccses senki nem nézi csak hallgatja?
Akkor passz... Nekem nem volt gondom velük.
neked is szükséged van tanácsra
vagy akarsz róla beszélni
amúgy nem
Szia Abdul!

Szelephézag ellenőrzés, szükségszerint beállítás van 24e-nél. Szinte ugyanannyi munkadidő/díj.
Én is hozzájuk jártam eddig most szeretnék váltani
Erős forintnál fizettük vissza az előző fabiankat. Még a bank tartozott nekünk Korrektül
elszámoltak.
most léptem csak be
fen leszel még msn?
Tutis vitatkoznék, de ezen nem veszünk össze!
3MFt hitel, jelenlegi, erős forint árfolyamon (150Ft/CHF) az 20000 CHF adósság.
3MFt hitel, magasabb, gyengébb forint árfolyamon (160Ft/CHF) az 18750 CHF adósság...
Hitelt magas árfolyamon kell felvenni (mert akkor alacsonyabb lesz a CHF-ben kifejezett tartozás), és erős forintnál (alacsony árfolyamon) kell visszafizetni, vagy előtörleszteni. Sokat lehet nyerni így, csak legyen pénz a zsebben!

(Az Erste-nél a számlakonverziós vételi árfolyam 142Ft/CHF körül mozog, a hitelt pedig az alapján számítják)
Üdv...adtál tanácsot?
maci! mi megyünk vasárnap.
és két napja üldözlek, de tojsz a fejemre nem is válaszolsz
Szia! Nem tudom eddig hol voltál, de én a Budaörsi út FG-t ajánlanám, mindig hozzájuk vittem és mindig korrektek és rendesek voltak. Múlt héten voltam a 24ekm-es szervizen (szelephézag állítás miatt 3 óra munkadíj - de ha nem az, akkor Gino kijavít + gyertyák) 25eFt volt, olajat, olajszűrőt vittem. A lánccserére sem mondtak annyira durva összeget munkadíjjal, DID X lánccal, lánckerekekkel. Ez majd a következő fizuból...