Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5-5db megy bele oldalanként,a szervó meg...
Háááá,izgatottan várom már én is,5re megyek érte
Kykee tesó, kész lett a mű? Vagy még várni kell rá?
Jó napot Barátok!


Gratula és balesetmentes mocizást
Köszönöm
Holnap megyek a GSR-ért
Remélem, boldog tulajdonos leszek!
Rácsos kocsiban, hátulra?
ez sajnos nekem nem jó. Valaki nem akar becsatlakozni? Július 10-11-12. Ausztria, rendőrökkel
Szóval:
Hamarosan megrendezésre kerül a 2. nemzetközi GSR klán pályázás
Helyszín: Kakucsring
Időpont: 2008.07.05 vagy 2008.07.06. (az időjárás fog dönteni) Jó idő esetén 05.-ét javaslom, szombaton kevesebben vannak mint vasárnap.
Gyülekező: Szigetszentmiklós - Lakihegy: Komp u.
Indulás: legkésőbb 12:00-kor
Aki nem akar a gyülekezőhelyre jönni, az jöhet egyből kakucsra is..

A pályával kapcsolatosan jövő hét elején érdeklődök hogy nem lesz-e valamilyen rendezvény ami miatt foglalt lenne a pálya..

Résztvevők:
1. Tutis
2. ...

(a szervező a változtatás jogát fentartja, mivel nem osztott-szorzott még )
hát akkor fogalmazd meg mondatokban
amúgy gratula és jó reggelt!
Tegnap átvettem az ujj gépet. hát nem lehet szavakba megfogalmazni!
morgen
Kykee ,

Ezek csak nem tán Kenesére tartottak ?
elirtam : Péntek du.ra mond jégesőt
Jo estét mindenkinek ...most 02:34 van....
Épp dolgozom , de már tervezgetem a hétvégét a Kenesei találkozora ....problémáim : mennyit aludjak délelőtt , mikor menjek le , vigyek e sátrat ( nincs kedvem vinni) vagy bekéreckeggyek valamelyik haverhoz akinél van még hely ........ tegnap lekisértem a srácokat .de naon nehézemre esett eljönni mert jöttem estére dógozni...aztán kisirtam a főnökömnél hogy engedjen el szabira Pénteken ...most épp ugy szakad az eső mint egy állat ..ezért nem is bánom hogy tegnap nem tudtam maradni legalább nem ázott mindenem szarrá , bár szombatra du.ra még jégesőt is mond ...de hát a Blues Company.t mindenképp hallani akarom ..............nem láttam egy GSR-t sem tegnap a találkán ...üdv....
Jó reggelt!
Megjöttem de, megyek is aludni

Gondoltam megosztom veletek az elmúlt egy nap képeit


Jó éjt,csao
Tesókám!

Marad az eredeti!

Nokia E65 Barna-Ezüst előlap ,hátlap!
Remek!
Mi a számod?
Küld el a telcsimre!

Köszike!
elolvastam, sajnos ez van benne......gondolom ezzel védi ki a bank a kockázatokat.
Én írtam rosszul, azt akartam írni hogy akinek kifolyósított hitele van..Mivel most ment le a deviza ára. Viszont a bank mindig kalkulál az árfolyamveszteségre is...
OK. Jó éjszakát mindenkinek. Holti kösz az infót. Remélem összejön a jövő hétvége Kakucson.
Hali Maci!
Akkor majd kérd le holnap is és kevesebb lesz figyeld meg! És ha lekéred, akkor ha jól tudom az aznapi és előző napi árfolyamot nem veszik figyelembe... most pedig egyre erősödik a forint, úgyhogy nyugodtan kérd le minden nap, majd a legkedvezőbbet befizeted, ha úgy alakul! Elvileg az lekért ajánlat x napig él...
Folyósításnál aznapi vételi árfolyamot néznek az biztos - de lehet, hogy ez hitelszerződés függő.
Gondolom a visszafizetés miatt kérted le az összeget, azt pedig szerintem eladási árfolyamon mérték, azért van ott 150-es árfolyam és nem 1 hónapos átlagárfolyam. De csak szerintem...
Na ezért érdemes a szerződéseket elolvasni!