Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn-bocs!
szió írtam neked az mns!
Én is!
De nem ugrik be mi a neve!
Én valahonnan ismerem ezt a csávót!
Jó évjárat,és a legszebb szín!
Gratula a vashoz!
Még a te kajádtól sem büfiztünk!
Halihó...

Kb. 3 körül mennék kanyarogni. Aki akar csörögjön. Pomázról-Dobogókő-Esztergom-Visegrád-Pilisszentlaci-Szen
tendre valami ilyesmi. 30 269 33 93
Laza! Nem szágudozós menet!
érdekesség: 17 adat, márciustól mostanáig, vegyes használat (nyelezve, nyugodtan túrázva, rövid és hosszú táv, 2 személlyel is) pályázás kivételével, átlag: 5,717753459 liter/100 km. A legalacsonyabb 4,86, a legmagasabb 6,7 liter
30/3313089
20/5539320 M P
Sziasztok!

Van már 820 km a motoromban.
Első tankolásnál 6.1 volt a fogyasztás, pedig csak 6000-ig pörgettem. Volt benne főút, 100-110-es tempó, kevés városi közlekedés. 100 km után ment le egy vonás a benzinszintből.
Második tankolásnál miután 80 km környékén csökkent egyet a szint, azt hittem, hogy lesz vagy 7 liter, de csak 5.4 volt. Pedig már több 120-as tempó volt, sok városi váltogatás a bejáratás miatt.
Legutóbb pedig 5.1-re jött ki, úgy, hogy már sokkal jobban pörgettem. :-) Szóval meg vagyok elégedve vele, biztos vagyok benne, hogy 5 alatt is ki lehet motorozni.
Hétfőn viszem 1000-es szervizre. A leömlők brutális színekben játszanak, mi lesz itt 10.000-es fordulatnál?

Üdv,

Zsolt
Ric. Számod? 4 óra után érnél Pestre? Ötletem nincs ingerenciám van a motorozásra.
Azért gondoltam a kora estére, mert 1.Jön az asztalos 2 után, 2., Viszont 40 fokban nem akarok rohadni.
Hali!
Ha netán ma du. mentek, szóljatok nekem is telón plíz, mindjárt indulok Pestre. Mindenképpen gurulok arrafelé kb 4 órától, csak még azt nem tudom merre
HI. Jöttem haza éjszakai melóból 5:45 kor 20 C volt. Sipi Te gurulsz vmerre? Esetleg holnap? Tervez
nék vmit, de sok a kinti melóm. Kora esti gurulás? Héééééjjjjjjjj Pestiek ébresztő!
Jó napot !


Jó meleg van ,forrtyog a beton,jól tapad a gumi

Szembe szomszédom tegnap meglepte magát egy ilyennel!

Gratula!
Ismét nöt a GSResek híres tábora
Hi all ,

Épp dolgozom f.sz kivan.......de tegnap délután voltunk egyet gurulni Velencei tavat körbe jártuk finoman.......megálltunk a szabadstrand előtt , de a parkolásért fizetni kellett volna mert a kiscsajt rábeszéltük hogy engedjen be.....mivel már szerintem ő is lassan készült haza beengedett.....(valamivel lehuznak , ha nem a strandbelépővel akkor a parkolással ) .....

Vasárnap talán megyünk egy nagyobbat , assszem a Fertő tó környékére , de rábeszélam a srácokat hogy mennyünk fel az Irott kőhhöz /re .. ...

Jo mocizást mindenkinek...
Jó reggelt!

Ki merre megy?
Jó Reggelt !

Csoda jó idő van SZOLNOKon.
Indítom is a motort.........a fűnyíróba ........majd a GSR-t

NA AKKOR KEZDŐDJÖN A SZOMBAT !
JÓ ESTÉT K6-K7-K8 GSR - esek !

Motor takarítással telt 2 délutánom, f...sza tiszta lett.
szép lett a mocid
Pozitív a hozzá állásod
Ma reggel 6:00 kor jobbos beforduló után lexus 450 a seggembe érkezés után úgy döntött, h le fog tolni. De ez neki nagyon sikerült. . Bunkó volt, ezért nem váltottam 3. fölé.
Ez nem igaz!
Szevasz öreg!

Hallom nem gombolod be a kabátod?
Vki megy vhova hétvégén motorozni?