Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és a harangjátékot sem tudom megunni ott
én nem tudom megunni,sokszor megyünk oda a gyerkőccel piknikezni.Lecuccolunk a padra,nem számit ha hülyének néznek.
föleg ott a tó környéke naon szép, valamelyik husvétot ott töltöttük, jó hogy mondod majd elviszem arra a barimat
Megvolt a 18 ezres szerviz is végre
az nagyon zsir, mi is szeretjük mivel zsír ujj az aszfalt
De most hogy mondod,rég voltunk a Malom völgyben
Szevasz!

Nem értem a hozzászólásod!Senkinek nem tartozom! !viszont szerelői hiba az mindenhol megeshet!

Motorom is olyan helyen tartom,ahol nem lehet csak úgy hozzáférni! !

Miért nem mész el krimi irónak? ?

De nem ellenségem és se nem barátom aki a szerelői hibát elkövette!
Tarján felé voltunk nemrég,meg Héreg felé is.De most tök jó utat csináltak erre Környe felől ahogy megyünk Fehérvárra,Majkon át
Úgyhogy tegnap nem értünk át Tatára kajálni majd holnap.Ma Norbert-napi kerti partyba megyünk
és merre felé voltatok, tarján
én nem szoktam még nyáron sem farmerban mocizni,főleg amióta elestünk.Így vagyok a kesztyűvel is,mert mikor estünk,a fele bizony lekopott az aszfalton...és ha belegondolok hogy mi lett volna ha akkor nincs semmi a kezemen
lehet hogy majd legközelebb
R6 Tavaly becsúszott vele a kamion alá és semmi baja nem lett akkor sem,csak lekopott a kesztyű róla
farmerban nem nagyon szabad még az utcából sem kimenni
de ezek szerint az örangyala résen volt
Milyen moci
sajna van ilyen
a mocinak annyi,a srácnak szokás szerint semmi baja,pedig 140-nel esett.Hihetetlen hogy soha nem lesz baja,ilyen nincs!Térdén van egy fél tenyérnyi horzsolás,de csak azért mert farmerban volt
uhh. és mi baja lett
ne jó már az eper.barack a menőőő
Tegnap voltunk mocizni és aki jött velünk,bukfencelt egyet mert elnézett egy kanyart
ilyen árak mellett persze hogy nem kell senkinek
látom az eper meg rátok rohad, nem baj meg is érdemled mert a szomira nem gondoltál