Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hivott tegnap , de teljesen lehidaltam tőle , elösször egy suzuki gk-t akart venni tőlem , de mivel ez nekem nincs eladó , utána a gsr felől érdeklődött komoly a srác szerinted ?
Jó reggelt!
Jó reggelt Nakederek!
Mindenkinek ilyen napot kívánok,mint amilyen nekem volt tegnap!
Munkámnak köszönhetően,most szálltam le a kutyuliról,azaz 430 km-t tettem meg ás 11 és fél órát töltöttem el rajta!De jó volt
Nem is tudom mi lett volna ha nincs a kutyuka,mert ez gyalog igen nehéz lett volna
Egy darabon elkisért LaciziPityu is,mi meg haza őt,mint egy úgynevezett záróetap,levezetésképp
Hogy vagytok,hogy telt a napotok?
Abolcskei,nem hívott ma egy srác?
Na lépek aludni,ma folyt.köv....

csao,jó éjt mindenkinek
Megcsinálhatom tied az általad említett módon? Ingyen megcsinálom, nem kell fizetnem a munkáért, ok?
Ennyi okos Tóbiást !

Méh telep ! Vaze.

Csomó kidobott gyertya,,,,,,Full BMW,Merci,,,,stb. CSak la kell érte hajóni.
Olaj? Rakásig-hórdó számra. Világos,fekete,....minden féle.

Kell itt lacafacálni?
Nem neked magyaráztam, a témához írtam, azért használtam a válasz erre gombot..Tied volt legfelül..
Az nem jó, úgy nem szabad beszerelni.
Fújd el elötte!
Én mit írtam? #44003
Nekem nem kell elmagyaráznod, talán van valami közöm az ilyenekhez....
Hali...

Én a kínain vettem urániumos gyertyát. Még be se raktam de máris világít! Ez gáz?
olaj, olajszűrő: www.olajshop.hu www.motorolajbolt.hu - Olajshopnak a szentednrei úton van boltja
irridiumos gyertya: http://apronet.hu/one.php?adid... - pesten is van olyan srác aki árul
légszűrő: http://www.biker-world.hu/ - Aradi úton van a bolt

nem kell sehova se postaköltség ha nem akarsz...
Gyertyát nem azért kell cserélni mert bekoszolódott
Egyszerűen az élettartama meg van határozva, amit biztonsággal elmegy. Perszer ettől többet is bírhat sokkal, de felesleges ezen spórolni, mert mivan ha pont olyan helyen nem ad szikrát ahol nem tudod kicserélni..Mész 3 hengerrel? Én már rég megvettem az irridiumos gyertyát, úgyhogy hamarosan csere lesz.
+ 4 HELYRŐL POSTAKÖLTSÉG !
ÁÁÁ dehogy
még a végén bekormolok
Vigyázz, nehogy túladagold!
a nyugalom a sörtől van amit az elöbb ittunk!
akkor jó, megnyugodtam
Attól még nem kormosodik.
Visszavesz a benzinből, elveszi az előgyújtást.... és éppen csak eldöcög.

Égés során is csak akkor keletkezik korom, ha van olaj az égéstérben vagy nem jó valami.
A mai gyújtásrendszerek nem olyan kevésbé megbízhatóak, mint megszakítós társai.
A benzinbefecskendezés is egyenletesebb és biztosabb megoldás, mint a karburátor.

Ezeknél a rendszereknél már csak a feljutó motorolaj tud fekete szennyeződést előidézni.

Megoldás: 13.500 körül kell elváltogani a fokozatokat!
halihó
én sem olyan koromra gondoltam mint ami a kéményben van
hanem olyanra ami az égés során keletkezik a magyar tuti kis benzinkutakon tankolt pancsolt benyától, valamin attól hogy némely motorosoknak már a 120 Km/h sebességet is eléri a motorjuk, és van úgy hogy 6 ba felkapcsolva döglesztik 20 km/h araszolva.
De láttam "koszos" gyertyát.
Csak az gyújtásrendszer vagy az üzemanyagrendszer hibája miatt lett olyan.
Ha rendesen működik a motor, akkor egyik sem állhat fent. Ha valamivel probléma lenne, az azonnal érezhető vagy hibaüzenet jelzi a műszerfalon.
Tehát összefoglalva, ha minden OK a motorral, akkor biztos nem fogsz koszos gyertyát látni.

Korom? Beb*szna ha egy ilyen (csúcstechnikával gyártott) benzines motor kormolna. Nem diesel ez!
Salak anyag? Honnan?
Régi idők hibái ezek, amolyan skoda, lada, trabant...stb.


A gyertya 12 ezres csere intervalluma (normál gyertya) biztonsági kalkuláció. Azért hegyezettebb itt az igénybevétel, mint egy átlagos autónál, például.

Nekem a suzukiban 1.3 (és nem haya ) 55 e km van a benne lévő NGK gyertyákban.
Múltkor kivettem és még sarkos a középső elektróda. Más az igénybevétel....

Na jó, nem firkálok tovább.