Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

talán gyujtáskapcsoló betét, de szerintem is egyszerübb behaladni vele 1 szervizbe és ott előadni a tünetet hátha egyből vágják mi a problem
neked hát.
szerintem szervíz.
nekem mondod?sajna hogy vasárnap mocizhassak Veletek,le kell dolgoznom azt a napot
Egyszer csinálja, egyszer pedig nem! de mondom, ha irja hogy Fi, akkor az ac- t sem lehet hallani, utánna,meg próbálom, és már jó is! most vettem amúgy , eddig jó volt! Mit nézzek meg? biztositék, vagy vmi?
szegény
na én mentem dódozni
ha nem kábelszakadás akkor az F1 a befecskendező hibáját jelzi
70*3146593

ha kábel szakadás lenne akkor harmadszorra is az lenne
És ha nem az oldaltámasz reteszelője rozsdált be, akkor mi lehet?
mert beragadt a kapcsoló, ami a sztender előtt van? Vagy valami kábelszakadásod van.
mindenki a tel.számot akarja?
fndi mi a telefonszámod?
Miért nem lehet alapból sem indítani,ha lennt van a stender?
na és akkor hogy is lesz ez az odamenetel?,kicsit hideg lesz reggel 8-ra odamenni,de nem baj.Vagy egy tel.számot tudsz adni?az enyém 20/3745535
az F1 a befecskendezést jelzi, hogy hiba van. De az is lehet, hogy csak a lz oldaltámasz reteszelője rozsdált be, nézd meg.
az ABS-s 2 milla

syrus, te kákabélű, te beszélsz
SZIASZTOK! NEKEM VAN EGY 2002-ES GSXR 600-AM, ÉS MOST OLYAT CSINÁL, H NEM MINDIG LEHET BEINDITANI, MERT AMIKOR ÁTKAPCSOLOM GYUJTÁSRA ,AKKOR KIIRJA, H CHECK, AMIKOR ELVILEG INDITANI LEHETNE, ÉS AKKOR NEM LEHET, MERT KIIRJA HOGY FI, és villog az kis piros lámpa!De 3 próbálkozás után, meg engedi, és akkor az Ac-t is lehet hallani, amikor meg nem lehet inditani, akkor az Ac-t sem lehet hallani! LEGYETEK SZÍVESEK SEGÍTSETEK, HA TUDTOK!
tényleg 4.-e holnap lesz
mondjuk én ekkor nem tudok menni, de vasárnap 6-án már igen
én már nagyon várom a mocizást
Írd rá magad, ezt is írtam hogy aki nincs rajta tudja mit kell tenni.
Ruhához gratula.
KAjálást meg megoldjuk...
az indexem ott van ahol lenni kell és mindig is ott volt ahol most van
amúgy mennyi az új ára a GSR-nek?
Annyi az ára amennyiért el tudod adni!
Ezen nem lepődöm +,tuti a túlsúly miatt lett ennyi