Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd az idő eldönti
Hello!
Úgy kb 15en.
Gyere Te is!
Sziasztok! Hányan mentek holnap?
Vasárnap reggel:

Reggelre változóan felhős égboltra ébredhetünk. Nyugaton és a középső területeken gyengén, a Tiszától keletre erősen felhős idő lesz. Keleten még szórványosan kialakulhat kisebb eső, zápor. A változó irányú légmozgás gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet 2 °C és 5 °C között várható.

Vasárnap délután:

Délután is folytatódik az évszaknak megfelelő, változékony tavaszi idő. A kora délutáni órákra már általában közepesen, illetve gyengén felhős lesz az ég, majd késő délután nyugat felől felhősödés kezdődik. A nyugati határszélen este már kisebb eső, zápor előfordulhat. A délies irányú szél gyenge lesz. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 14 °C és 17 °C között alakul.


Most elázunk vagy nem ázunk? Minden megeshet
beédronygyol=rongyol
Sziasztok!
Én már befizettem és a második csekket is tegnap kaptam meg!
Ric,jól látod,tehát ha egy MÁVos beédronygyol,akkor nincs fedezet arra,hogy kártalanítsanak.
Akkor minek fizessek,ha nekem kell esetleg megoldanom zsebből.
így van. viszont én nem csodálkozom, h nincs elég fedezetük:
erre a negyedévre még csekket sem küldtek, tehát nemcsak én nem fizettem..
Szóljatok, ha rosszul látom, de a nem MÁV-os ügyfeleknek van nagyobb aggódnivalójuk, nem? Mert ha a MÁV-os nekem kárt okoz, akkor az ő felelősségbiztosítója nem tudja nekem a kárt megtéríteni.
Olcsó húsnak híg a leve?

Amúgy elég szomorú, hogy ezek mind utólag derülnek ki.
az enyém is az, de nem aggódom
K&H-nál egész jó árak vannak..
Sajnálom,remélem azért egyszer el tudsz majd jönni
Jó éjt Jessy
hát igy jártam , bezzeg tavaly mindig szombaton voltak a túrák , akkor meg a szakik dolgoztak nálam....
bammeg
igen vasárnap meló ,
Nem tudsz jönni?
Dolgozol?
és a farokidom,az meg piros? vagy netán kék?esteleg fehér?
Na ,akkor ez egy Benetton GSR
jó estét és jó időt nektek vasárnapra!
Nyugodt? ? ? ?
Annak nyugodt aki nem a MÁV bíztosítónál van
Ki van még a MÁVnál?
Ilyet,hogy egy bíztosítót felfüggesztenek,mert nincs fedezet
De a díjat fizessem be,de nem tudják garantálni,hogy ha gond van akkor kifizetik a kárt.
Na szép egy ország ez és egyre szebb lesz
Akkor most mi lesz?
Valamelyik bíztosító majd átvesz,ha átvesz,de addig? ? ?
Kötelezőt,így minek fizessem,mert ugyan ott vagyok,mintha nem fizetném,mert nem vagyok garantáltan bíztosítva
nyugodt éccakát
igen, az ezüst a legszebb



matt fekete tankkal és sárvédővel
Jó éjt mindnekinek
Jóéjszakát !
Mi veszprémnél csatlakozunk a LacziPityuval aztán onnan kajálni viszem a bandát
de ha odadod a Ginonak,tuti eltünteti Neked a majrécsikot, aztán dicskedhetsz hogy parkettáog leraokd a vasat
Azt nem hiszem,mert a legszebb az itt áll lent a ház mögött és kutya vigyáz rá
Persze a többi is gyönyörű,de hát az ezüst,az a leg dominánsabb ennél a modellnél