Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fiiiigyeeedmá"
Nem vagy te egy kicsit póverszakos?
Ne hisztizz, örülj neki, hogy nem emlékeztetnek a vén korodra!
Nem kell zseton, ez nem a vidámpark!
Kemény magyar forint kell hozzá, abból is ~24.000.....
"utasnak kényelmes lehet a párnázott háttámla"
Ugyan hol fér el ott még egy utas? A hátsó ülésen van a doboz!
A "kétszemélyes" doboz az a farokidom fölé nyúlik és ahhoz is le kell venni a kapaszkodót.
Na mi a bakkfitty? Senki nem kíván Boldog Szülinapot nekem?
Én is csöves leszek ha lesz rá zseton.
Persze hogy jobb is az Ezt mindenki tudja. A bukógomba azoknak jó akinek nincs pénzük csőre. Meg akinek nem tetszik a cső
Jó étvágyat
Tutis,,,, így sajna nem lessz enyém a cucc. Nállam okosabbak a csövet javasolták. Mert ugyi én még kezdő vagyok!
Szasz kuvapecérek.

Vettem bukócsővet. Fura! De kissé megnyugodtam.
hát azt én nem tom, én sem raknám fel, de az utasnak tuti kényelmes lehet mert pármázott a háttámla, és 2 sisakot elnyel valamint zárható. A szépség hibája annyi hogy a tartó konzolt kell a kutyuli kapaszkodó helyére átalakítani.
Szép kutyulira minek az csúnya doboz?

Kb 4x megkérdeztem már szépen, de úgy látom abból nem értetek, úgyhogy megkérdezem a saját nyelvemen hátha az érthetőbb:

Ki az Ánti lova fasza lesz a túravezető?
Jelentkezzen már egy bátor ember

Kykee, kajálást intézed? Bár nekem az is jó ha valahova beszabadulunk, 15-20 fővel scak elbírnak
Szerintem is menni kell. és én már most indulnék Ha meg megázok(zunk) akkor majd meg is száradok(unk).

Más: valaki kérdezte a dobozt, megtaláltam.
Sziasztok!
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez az időjáráselőrejelzés egy kalapszart sem ér!
Egész hétre szar időt mondtak,meg lehülést.Tegnap picit csöpögött az eső,de utána ismét 7 ágra sütött a Nap!
Ma is szép időre ébredek reggel 7kor.
Menni kell azt amilyen idő lesz olyan lesz.
HA meg elázunk,akkor meg ez adja meg a sava borsát


Jövő héten kasznizzák és fényezik a Swiftet,tuti rossz idő lesz,nehogy motorral el tudjam intézni a dolgaimat....
Megjött a hozzá való szöveg:
Vasárnap változóan felhős idő várható több órás napsütéssel. Este északnyugat felől egyre többfelé elered az eső, éjszaka már sokfelé esni fog. A délnyugati szél napközben átmenetileg megélénkülhet. A hőmérséklet a reggeli 6°C körüli értékekről délutánra 12- 16°C közelébe emelkedik.
Hurrá. +1 moci. Ez az

Mi volt a kutyulival
na nem baj, én most megyek és lemosom a vasat, hátha nem lesz esső
hát igen, azt szoktam nézni én is hogy mindig írnak valamit, aztán fél nap múlva már más van kiírva...
Ma is esőfelhőt délnyugatra rajzoltak még reggel, most egész nyugaton van esőfelhő délután..
én bizom az előrejelzők balf@szságában és abban hogy jó lesz az idő vasárnap. A héten még 1 napot sem találtak el, nehogy már a vasárnap legyen a telitalálat.
A szöveget alul még nem igazították hozzá, kiváncsi vagyok mit írnak ma..
Reggelt, és még hozzá verőfényes.
Jó reggelt
ahhha.
És a Louis?
Maci, nem figyelsz, női szabást mondott, spoolban nincs, icon bőrruha meg felejtős, nőiben csak divatruha van, pl a nadrágban semmi protektor...
Hello mindenkinek!
Ma lett kész a mocim,ugyhogy szívesen csatlakoznék hozzátok a klán túrára!
www.kelomotor.hu a spoolok ott mozognak, illetve Ionok vannak rózsaszínben, gondolom az lány