Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogynem.
most, hogy betörted, már igazán be is járathatnád/nánk

pardon
ja és érjünk is haza
inkább ne essünk,ne essen és menjünk
Héé é Rick !
Nem te mondtad h benne vagy a bejáratásba?
és én ismerem is
SZIIJJJJAAAA
Te mit mondol Haya?Megyünk és nem esik,vagy esünk és nem megyünk?
/ MAGAMRA GONDOLOK/
de még akár Jég Anyó és Szél Kálmán vudu babáját is megszúrkálom kötőtűvel, ha ez segít
Ő Nomad? Miért nem az igazolványba töltöd?

5let?
Menjünk!
na akkor táncoljunk
Nap tánc? vagy anti ciklon sámán?
hi Rick.
mit mondasz? valami ötlet?
igaza van b*asszátok meg mindenkinek!
kell már menni 7végén ha már mindenki rá van kattanva (mi már nagyon), ámde hidegben, esőben nem lenne kellemes.
AKI(k) MER(nek) AZ(ok) NYER(nek)
Húú, ma biza én vagyok a bölcs (kei)
Sziasztok! Hát ha a turában nem is mármint az időjárást illeti ,de a póló ügyben lehet h lenne egy kis beleszolásom.el kellene döntenünk mi legyen rajta,hímezni kell-e vagy szita nyomni vagy műnyomni,.....
Aztán beszélhetünk rola .Van ismerősöm ilyenekkel foglalkozik,és sztem jol dolgozik.Bár izlések és pofonok.aki a SUZUKI e hű kutyusát válassza ,annak nem lehet rossz az izlése
jó éjt
Én mentem aludni! Estét all!
Akkor ezt gyorsan rövidre zártuk!
üDv!
Jól van na! Nem kell elkeseredni! Tudom, hogy már kezdtek hiányolni. Itt vagyok De be kelett szaladnom a városba.Még nem motoroztam este. Pesti rakparton 6 helyen, kurva sok rendőr.
oké,benne vagyok
azt mondja jó idő lesz
Max rögtönzünk 1 minitúrát valamerre!
Szerintem lesz túra! Az égiek kegyesek lesznek hozzánk!Igaz kykee tezsvír(mit mond a köved)?
én szabira megyek a túra miatt...majdnem csak azt mondom,mindegy milyen idő is lesz,megyek....egy kis eső még belefér,de reménykedek hogy azért megyünk...nekem a köv.hétvége meg lehet hogy nem is jó mert dolgozni fogok
Nem veszem magamra. A póló ügy azért nem jött össze, mert nincs közöttünk corel mágus.
De a túra az egészen más. Egy egész napos összejövetel, amit nem szeretnék eltölteni úgy, hogy pocsolyákat kerülök, bőrig ázok, vagy esetleg fázok. Egy kiránduláshoz kell a jó idő. De ez az én szubjektív véleményem. Tudom én könnyen ugrálok mert hétköznap dolgozok és így a hétvégét úgy rendezem ahogy akarom...De szerintem nem az a szempont hogy mindenáron 6-án menjünk, hanem az hogy mindenáron jó időben egy jó túrán vegyünk részt..