Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk nem tudom, mi vághatja haza az injektorsort, még ha gyilkolta az előző gazdi akkor sem.
Jól beszélsz!
Mindehol előfodulhatnak hibák a gyártásban.
Attól ez még egy kib....ott jó motor, mint tudjuk!
Reméllem más nem fog igy járni mint én.
Olyan jokat halottam errol a 600-as rol.És ezek után se kellene más,azt garantálom.
Én K7-es kéknek nézem, bár a fénykép nem túl közeli ezért lehet K6-is akár.....
hány km van a motorban? Mennyi idős?
Bár ez TCS, amit tudnak a szervizben is. (reméljük)
Hála istennek,még az!
Huhh......
Ez az első ilyen GSR-nél, amiről hallottam.
Akkor viszont gyorsan olajcsere! A hiba elhárítása után!
Szerintem garanciális......
meg ha nekem nincs az, akkor kykee-nek biztos van...
ez az injektorsor hogy néz ki? mert nekem lehet van egy komplett eladó..vagy az pillangószelepsor? hehe
Sziasztok,
Hát nem viz folyik az olajba, hanem benzin.
Leengedett 3 dl olajat,mondván sok bent az olaj.Járattuk a motort mig felment 95 fokig a vizhöfok.Bekapcsolt a ventillátor igy mondván ok minden.Mondták mehetek de figyeljek és ha van valami azonnal menjek vissza.10 km után megint megtellett a blokk valamivel.?
Kiderült hála pár motorostársnak,hogy benzin folyik az olajba.
Irány vissza a szervizbe.Ott azt mondták,hogy teljes injektort kell cserelni mert nem zár rendesen.
De majd kiderül....
Hi.

Engedd le az olajat ( na nem egy sörre + egy pizzára ) az sokmindent elárul.

Ui. ja és üdv a SM-on
Persze, hogyha kell akkor nyugodtan legyen a Tiéd, természetesen inkább Neked minthogy beadnám valahova. Anyámnak meg ez túl komoly lenne.
Hát próbáld meg!
Szerintem hozzá sem nyúlna....
Szerintem valami sántit a leírásban.
Nem hinném, hogy mikor 6000-nél felvillant a lámpa, akkor gyorsan lehajolt és megnézte az olajszint kémlelő ablakon az olajat.
Amúgy ha napi indulás elött megnézed az olajat, akkor más szine van (állás után), mint ha mentél vele és utána nézed meg.
Jaaaa,de ha kutyatáppal etetném?
....és nagyon sokszor kis mennyiségben!
Akkor meg rengeteget egykerekezett,majd sztopival áll meg minden alkalommal! Igy a hírtelen fékezésből fellépő ferodol bejut a légszűrőn át a hengertérbe,majd feltapad a hengerfalra és a lehúzógyűrű meg beviszi az olajtérbe Ez lehet az oka,hogy elszineződött az olaj



Mert éhes állat a kutya, főleg az ekkora termetű!
Akkor miért eszik ilyen sokat? ? ? ?
Megmaradt,nem jött létre a csere!Viszont lehet,hogy odaadnám a lányomnak,mert amit tőlem kapott az kimosta az anyja!
véleményed?
Gyűrűtöréskor nem folyik bele az olajba a benzin. Sok gyűrű van ott, amin át kéne haladnia, na és nincs is a hengerben annyi benzin.....csak porlasztva igen kis mennyiségben.
KÉK!
Kykee Tesó, telefonról nincs infó? Mert ha nem sikerül, akkor valahogy meg kéne próbálni visszajuttatni, beviszem valahova, vagy lehet odaadom anyámnak..Igaz hogy Ő 30-as, ez meg 70-es...Szerinted?