Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy se rossz.....
...és matricázzam azt is fel?Tudod,hogy mennyit számít az a matrica?rengeteget
Semmi,otthon leszek,azt fizessen egy kilót.Most számoltam ki
Üdv Mester ! az " ellenfél " biztosítójánál jelezd hogy neked ez a megélhetési eszközöd és jelölje ki azt az autó kölcsönzőt kinek a számláját " szívesen " elfogadja a kötelező terhére ! de a szervizekben is adhatnának neked csereautót , a VW-nél szokás .
Bazd meg csak 20al mentem Pedig védtem amit lehetett,de már balról padka volt
Jó,hogy nem durrant el a légzsák!
Szegény Edina úgy megijedt
Azt mondta az ember,hogy tavaj itt még nem volt tábla.....

Még jó,hogy sokan megszokásból vezetnek
Ha bizonyítani tudod (ez egyértelmű, mert a kocsin a matrica is ezt igazolja), kérhetsz csere/bérautót max. 14 napig, amit szintén a károkozó biztosítója fizet!
Nincs gond tesó Addig majd eltart a baleset okozója
Jóvanna, valóban nem látszik az ajtó. A lámpafüleket tudom, hogy törnek.
Rugalmatlanok,vagy lassuak,nem tudom!Be kell vinnem és majd szólnak mikor kész!
Mint a múltkor, akkor is 10 nap volt
De itt ez van! Sajna,majd addig kitalálok valamit!Kihozom a GSRt és amit tudok azzal intézek
Meg addig is itthon vagyok,majd ide rendelem az ügyfeleket!
Ezért is ne hagyd ott! Csak ha már megvan minden cucc és neki tudnak állni. (azért érdekes, hogy ennyi meló van ott, hogy egy ilyen sérülés +sorbanállás = 2 hét?


Szeva esSO papa!
Pedig vigyázok rá
Ha pesten lennél, pikk-pakk megcsinálnánk neked. Kompletten a biztosítási ügyintézéssel együtt.
Gino!
Sajnos van!Kb.-ra,mert már voltam bennt a Pásztinál Ránézésre mondta a Jani,hogy csaka Lökös 102.000.- plusz a sárvédő a lámpa,mert letőrtek a fülek,a fényezés és az ajtó is. Nem látszik a fényképen,de rácsúszott a sárvédő az ajtóra
Annyi idöbe fog kerülni,mint a múltkor,amikor a Betty megcsukta ugyan ezt a részt!Tehát már ismerem a menetét,csak akkor Cascóra ment ,most meg kötelezőre!
Nem csak az én autóm lesz bent a szervízben,tehát van sorrend,ami lehet húz egy kicsit az időn,míg elkészűl
De köszi a tanácsot,Gino papa!
Nem,egy idös embert nem fogok ütni,mikor elismeri a hibáját! Meg tök normális volt Ráadásul az Edina ismerőse
Meg pont megállt a hátam mögött a rendőrautó
Üdv mindenkinek, bocsi de meló miatt nem volt időm írni, olvasni, vagy motorozni ma :(
A moci 2006. novemberi, Budapestről származik, én lenni második tulaj (fogjuk rá, közvetítő is szerepelt az ügyben). Óra szerint 7100km van benne, a fékek, gumik állapota ennek megfelelőnek tűnik. Két szakértő ismerősöm meg én a mazsola mentünk el meg- és átnézetni, fontos részei mind egyben vannak. Mondjuk az meglepett hogy az ülés alá csak két szem mogyoró fér be maximum, de majd találok valami megoldást cuccom cipelésére. A mocival dőltek az tuti, a fékkaron és az utas lábtartóján látszik, a blokk, deklik, váz és fényezés érintetlen. Jön a kötelező olaj- és egyéb csere, és veszek egy garnitúra fékbetétet is, mert ugye csak abban bízom amit "én" csináltam. Egyébként szervízkönyv is van. Szépen megpucolva kaptam meg a masinát, ebben sajnos benne volt az ülések leszilikonozása(?) is, amitől úgy csúszik mint a bagolysz∂r, de ez a legkisebb gondom :D Az óvatos ismerkedés hosszabb fázisa kezdődik holnap, a hét első napján amikor végre nem melózom...

Mobiltelefonos kép van róla, ha gondoljátok felteszem.
üveg vagy karosszéri ?
Fibo-Gino, csak nem látom a billentyűket
Fibo, nem tudsz egy jó és olcsó autófóliást?
kell arra egy galytörő rács vazze....
Bammeg! Neked nem való jármű a kezedbe! Olyan vagy, mint a rossz gyerek, mindent elrontasz!
Csá kykee!

Nincs az 300e.
2 hétig? Mi tart addig?
Elmondom a megoldást!
Menj be a szervizbe, egyeztesd le, hogy mikor van ott a kárfelvevő és akkor menj oda a kocsival.
Vegyék fel a kárt, de mivel üzemképes és nincs nagy para, ezért használd addig amíg meg nem jön a lökh. (esetleg sárvádő + egyéb) fújják le színre a lökháríítótt. Amikor mindne megvan, akkor hagyd ott a kocsit és 1-2 napon belül meg kell, hogy csinálják!
ui: Jelezd, hogy vegyenek fel a bizti szánlájára egy futómű ellenőrzést is.
videjót nézzé vazzee
kinyúltam,,,,szevasztok !
Nem volt box
hMMMMM!

Megnéztem. De mit is kellene nézni?
A moci jó!
Picurka ari!
De az a randa pofa rontja az össz képet