Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen! a 40.000-ik is az enyém
mégsem lehetett ez
- ez azért volt, ami történt.
nem te mondtad, hogy itt nem akarod kifejteni?
Amúgy arra gondotam, hogy szépen mentél, a vidin, de ne haragudj, a BT-vel ez igen nagy hülyeség volt. Amikor én mentem elkezdett megfolyni a gumi, ezért is álltam ki.
Főleg ezt: ......
Ezt fejtsd ki bővebben, légyszi....
látva a videódat értem miért volt kevés a BT14......
Az idelátogatóknak és azoknak, a motor vásárlás elött állnak, ahol szóba került a GSR.....
Kedvcsináló a motorhoz
Biztonsági őr, ügyintézők, sor.....
Lehet, még mindig várja a sorszámát.
kykee, na mi volt a biztosítónál?
Jó reggelt
Jó étvágyat!
üveg

Kykee, a rossz hírem az, hogy bizonyítanod kell, hogy mennyi jövedelmed esett ki. Be van mindened jelentve, ugye?
Jó reggelt!

Na megyek is a biztosítóba,remélem nem baszom fel magam!Így is eléggé agresszív vagyok,mert a laptopom is megsérült,meg a w850es Sony Ericssonom .A lapotop lesett a két ülés közé a hátsó ülésről,most meg nem megy rajta az usb rész.A w850es meg nekicsapódott a szélvédönek,majd onnan le a jobb elsö ülés elé,és csak villog nem akar bekapcsolni
Szép napot mindenkinek!
mingyá felhívlak motopityu
Jó reggelt. Következőt szeretném kérdezni. Van köztetel olyan aki vágja a banki hitelszámítást?
Ha igen akkor legyenszivea jelezzen. butiistvan@citromail.hu-ra. A kérdés vmi ilyesmi lenne.
Lakáshitel. Csak a kamat részről van szó. Tudtuk, h az első évben 1,49% on fut a kamat, utána
3,49%. Azis igaz, h a tvaly februárhoz képest ~ 10 zel több a CHF. Ennek ellenére sokkalom azt,
ami eddig 45 chf volt az most 110 chf. Vagy konkrét menjek be a bankba. THX
Én ott vagyok, b+!
MSN?
Ne itt OFFoljunk
Csak az Edina meg az István bá ijedt meg!
Én csak szidkozódtam,meg....
Az "ilyenkor" valószínű nagyban különbözött ettől.
20-nál max akkor nyilik (lassulsz akkorát), ha egy falnak mész szembőll.
Első lépcsőben csak az övfeszítő "durran el", aztán csak utána a zsák, de mondom, ahhoz nagyobb dolgok kellenek.

Mákod van, hogy ennyivel megúsztad, mert így tudod még használni. Ilyenkor az ilyedség nagyobb.
Nem tudom,örülök,hogy nem lett nagyobb gond Annyit tudok,hogy ilynekor már nyilt ki légzsák!
Messze van ez a légzsák nyitástól!