Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tőle is , de azt úgy is letagadjuk !
te nem lenni idiót ! te lenni gsr-esek atyja , kinek mindenkihez lenni egy jó szó ! / ha már gino a kis főnök ő pedig érteni mindenhez / én pedig lenni legszebb , vita meg NINCS oké maci is ! nem sokára indulni a szezon , megint el akartok rémiszteni ?
Ja,meg vagyok fázva,saját felelősségre megy a
a kykeetól?
ha ez smáros akkor én is kérnék , ha még nem fogyott el !
De,mert aztán csak örül majd az ennél jobb híreknek
nem kellett, sikerült magadtól is. Agyadra ment a motorelvonás?
Nem kell egyből ennyire negatívan indítani....
Egyébként nekem még mindig furcsa, hogy hogyan tud az injektor közös tüzelőanyag csövéből az olajtérbe bekerülni a benzin. A fojtószelep sor és az injektor sor a motoron kívül van, tudtommal nincs közös terük még tömítéssel sem elválasztva.
Nem múszáj?A faszt állitasz be engem elötte idiótának?
Te kóstóltál be,bazdmeg
.....az előző tulaj egykerekezhetett vele és olan mértékű erővel csapódott le az eleje,hogy megsérült a injektor....blablabla
Mindent ki tudok már nézni a szervízekből
tw figyelj, szerintem te viselkedsz úgy, mint gy faszfej. Nem muszáj ám nekünk beszélgetni, ha nem tudsz normálisan írni.
smáros szmálji
de nem voltam ott szaglászni csak az elmondottak alapján volt véleményem vala,mint mobilos szervízes
F@szfej,nem idegesítem,hanem megnyugtattam,hogy ha kell akkor van a háttérben azonnali megoldás
A vészmadár az meg ,Te vagy
Sziasztok

Ezt simán szaglással meg lehet állapítani.....
Részben volt igazam,hogy benzin kerül az olajba....
Erre nem mondhatják, hogy nem rendeltetésszerű használat!
Az injektorokat nem a vezető működteti.....és a tömítéseit sem.
Sajnos benne van a pakliban,de akkor is csak GSR!
Ami kopik az romlik is! De bebaszott bölcs vagyok ma
nekem 44.500kmnél ellet meg a váltom,de csak a 6.ik ment el.Még úgy is lehetett vele gurulni,de meg sem kottyan ez egy igazi kutyunak
ne idegesítsd, majd ha gáz lesz akkor segítsetek neki.

Te azt mondtad, hogy gyűrűtörés és azért kerül benzin az olajba!
Én azt mondtam, hogy úgy nem kerülhet bele.
Lehet,hogy van ami neked kell!Itt van nálam,ha nem csinálják meg gariban,már pedig nem fogják,,ert majd azt mondják,hogy nem rendeltetés szerű használat Sajnos,én is így jártam,csak a váltóval,de hála a Magasságos tutis úrnak,a gsresek mindenhatójának,meg lett oldva a problémám!
Ha kell az injektorsor,akkor a szólj
Ahogy látom,nekem lett igazam,bár ne lett volna! Gino,add vissza a szakpapírodat