Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem a kanyargáskor is bezart
Hááát, igazából láttam már itthon 3in1-et, de én nem voltam benne....
Engem kihagyva "élvezni" a mama a dolgot!
miért?
iwiw-et nem nézed ?
ja, nálatok a 2in1 a bevált?
lehet, nekem tavaly nem jött össze a pálya, így nem tudok (már) véleményezni, hmm akkor minek is ugatok bele?
Az már túl perverz, nem?
3 in 1
nem kell kvfőző, jó lesz a 3in1 is
Egy darabig (igénybevételig) nekem sem......
nekem spec semmi bajom nem volt vele
hány km is van a motorodbn? Na meg miután mondtad, hogy csak egyenesben mégy gyorsan nem csodálkozom...
én gondolkodok a sport attackon is...egy sv650-es barátomnak van, nagyon szereti. De bevállt a Brian féle guma is, tetszik ahogy tapad, de nem tudom, mennyire lesz tartós.
Sziasztok!

Szevasz Tibor!
Hát mégsem pilot road? Nem baj, úgyis csak ketten leszünk kb idén gsr-esek túragummával
Apám, én is ma suvickoltam, de azért a kereket nem vettem ki! Jóvan, Te gumit cserélsz és kellemes&hasznos, blablabla, meg nem is Te lennél, ha nem lehetne mindenhonnan enni a mocidról
nekem BT 014 is jó , pedig nem szeretik az itteniek...
halihó nekem az van fent a mocin,eddig bevált
nem is találkoztál vele soha teeeeeeeeeeeeee. Tybee nyugodt túramotoros.
normálisan használta !
Háááát, nagyon nem használta ki azt a tudást/teljesítményt, amit a motor tud. Ezért ment el ennyit a gumi.
Az enyém is elment volna 9.500 km körül, ha teljesen lekoptatom, de nem vártam meg.
mindig jön a jó idő. It can"t rain all the time....

Tybee, 12.000? Mi a jó istent csináltál te azzal a gumival? Csodát?
Üdv mindenkinek, kiváló idő volt ma, és természetesen dolgoznom kellett Remélem lesz még ilyen nap...
JÓ ESTÉT !
Délután kiszereltem a hátsó kereket.Megtakarítottam,tiszta lett mint új korában. Holnap megkapja az új gumit .CONTINENTAL ROAD ATTACT felszerelve , kiegyensúlyozva 30péz.Remélem beválik
Ha ez is kibír 12000KM-t mint a gyári BT-014 ,akkor már párban cserélhetem.
F@som a kibaszott kábel tolvaj bandába, egyszer megy az oldal egyszer nem, MSN nuku
Megyek aludni
pápá
Hella all.