Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre!
lemaradtam valamiről ?

vagy csak nem vagyok képben ??
Sajnos egyre kevesebben megyünk
Már majdnem mindenkinek van gyereke, így velük nagyon nehéz összehozni egy nyaralást , de hát ez a világ rendje.
Te sokat vagy fenyvesen?
Tök jó , két a két titokzatos megpróbál informálódni...
Bár nem tudom most milyen motor épp hiánycikk de ha többet nem árulsz el akkor legalább a színét!
Olvasson a bányaló , ha abban a felében voltak kódolva az információk, melyet nem láttam - bár ilyen kevés van - akkor így jártam
nemigazán mert hiánycikk
Akkor a történeted némileg izgalmasabb, mint az enyém, mármint a balatoni nyaralást tekintve .
Nagy baráti társaság jár együtt nyaralni?
Ne kiabáld A tipust amit nem kiabálsz el azt azért elárulod?
Hidi!
Ne légy rest és olvass vissza pár ezer hozzászólást és megleled!
két hét múlva meglesz (talán)

nem szeretném elkiabálni
Természetesen, maximális tisztelettel mondom-írom mindezt, és szintúgy vonatkozik Reád is !!!
Nem, nekünk Almádiban van nyaralónk. De a baráti társaság bonyolult és összetett okból Fenyvesen szeretne nyaralni július végén, és ez a mostani hétvége lenne a szálláshely felderítés hétvégéje. A szervező cimbora már ki is nézett valamit, de nem tudok részleteket.
Panizzi!
Mikorra várható a kicsike? Gixer lesz? Vagy valami más vas mellett döntöttél?
Hidi!
Ugye tudod hogy a topik alapítójával beszélsz?
Nektek is nyaralótok van Fenyvesen? Merre?
... és modortalan - gondolok itt a bemutatkozás unalmasan kispolgári( bocs pp.) procedúrájára...
ja hogy a modorom ?

hátsz.
Motorral már biztosan nem megyek, mert anyukám kitalálta, hogy vigyem le a porszívót, a teniszütőt, a leszedett zöldbabot etc...
Addig volt jó az elképzelés , ameddig nem tudták a tervemet, mármint, h mennék és motorral....
Megcsalt a fejemben a térkép. Sajnos nekem csak ilyen fej jutott.
A holnapi vagy szombati balatoni út nekem is meglesz ezen a hétvégén és az én célpontom is BFenyves. Az elmúlt két hétvégén meg Győrben voltam. Úgy látszik Hidi nyomát követem
Mindkét útvonal élvezetes lehet! Bár én É-D irányban nem közlekedem, főleg nem Győrből. De gondolom tele van heggyel-völggyel, kanyarokkal......
Egyszer szervezünk egy GSR-Klán túrát Hidi kísérés címen győri indulással, lefelé az egyik útvonal, visszafelé a másik......aztán csak megunsz bennünket....
már nem sokáih leszek motortalan
Szia Hidi

A holnapon én is gondolkodom. Igaz ugyen, hogy én pancsolni mennék.