Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, tisztázzuk. A Xenon gázkisüléses izzó, egy darab izzófej és egy darab tarfó.
A cxenongázzal töltött gaygik kb. 500Ft/db, na azok halogén izzók kékre festve, átbaszás, és károsíthatja a foncsort, mert rendszeresen nagyobbat raknak mint írnak. A Xenon ezzel szemben kisebb hőleadású mint a hagyományos izzó, és 35w a fogyasztása, vagy 55, az újabbaké.
OK. Kösz
A xenon sokszor nagy átbaxás mert ahogy írta a kolléga semmi köze a eredeti gázos feltöltéshez.
Valami genyó kékes bevonatot kap az izzó ettől szanaszét szórja a fényt és te sem látsz meg a szembejövő sem
nézd meg a linket amit beraktam
lazán tekerd és utána simán húzd ki, ha a tekerésre nem jön (mert el van barmolva), akkor éles kés és úgy pattintsd ki
nem arról beszélek, azt tudom, de vki a múltkor huszonezerért emlegette. a nagyvas.hu-n van 22590ért
Neeeem veszek illen gagyit! the,,,,írta múltkor hogy mennyi be kerül. Tehát ez olyan átbaszás,,,a kalapos sofföröknek.
MotoPityu , syrus6!
Na, mi lesz csütörtökön?
csak nem tudom hogy jött ki neki, én a neten akárhogyan nézem teljeskörűvel 200 az éves, csak törésre meg a mostanim az egyetlen normális(?) árú.
fúúúj, csak sajátnem? esetleg csak saját, nem?
meg ne vedd! kínai szar,csak ráírják,h xenon gázzal töltve,de sima izzószálas. és kék,és szart se látsz,és én is ezért basztam el 1 kutyát....
lökött !
nem. De nem csavarni kell, csak elfordítani és kihúzni a burkolatot.....
ric, a bixenont én 38-ért vettem még júniusban.
...én heteró !
Véső?!
persze, hogy jó dolog. ha törik a motor. amit előre ugyi senki nem tud. de nem olcsó, bár az előbb a kolléga által említett ár valóban elgondolkodtató
Hopplá!

A Corában árulnak xenon izzókat párossával. Valami 1889.- / pár. Van 7 es és 4 es is.
Én biztos nem,bi-t nem vállalok!
Pattintsd ki!
Mire? Bi?

Engem keress vissza,,,én soroltam fel az árakat.
Bocsi,paréj voltam: JÓJESTÉT mindenkinek....
Hát érdekelne is! Légyszi !
Szép jó estét tarka bradör!