Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia kutyus......

Nem kéretem, de sosem voltam ilyen pozicióban. Gondolom nem csak annyi a vezető feladata, hogy elöl menjen....
Ne kéresd magad, nna!
meggondolják magukat
valahogy én is igy vagyok a supermotorozással vendéglátásba dolgozom mi is a család alapitás elött állunk nincs idöm annyit motorozni,hogy az ugy mennyen(kerekezés,stupizás stb)igy váltotam csapatot is és késöbb motrot is ezzel csak azt akartam mondani hogy átt tudom érezni!vagy rendessen vagy sehogy!de nehogy tultoljuk......
Ez kizárt dolog mert nem tudom.....

A legnagyobb baj az, hogy nekem sok időmet elveszi a kicsi így szerintem nem tudnám elvárt módon betölteni ezt a szerepet.
Hétköznap melózom, hétvégén meg én vagyok otthon a fiammal, mert hétvégén meg a párom melózik....
Na most így elég nehézkes még motorozni is mellette. Bár a havi egy klán túrát valahogy meg lehetne szervezni talán....
Szóval mire ezt leírtam, már rájöttem, hogy nem is kell (pedig jó lenne) minden hétvégén ráérnem, tehát akár be is vállalhatom ezt rámragasztott izét..... legalább lesz valaki, akit lehet hibáztatni, köpködni piszkálni....

Én nem erősködöm, ha ők úgy akarják....ám legyen!

Belegondoltam, ha elkezdek különcködni, mint a Józsi a sok Béla között Rátóton.....még a végén megköveznek!
csá nagy fönök én még itt vagyok igaz közben melozok van még egy 3fös asztalom azok puposkodnak az étterembe na mi lett az eredmény te vagy a vezér?
Na mi van, büdüs vagyok?
Végre hazaértem....erre mindenki eltűnik!
Sziasztok!
Köszi még 1 xer. Lépek mert kiesnek a szemeim,,,úgy fájjjnak.

Csőő
ittend vagy
azaz: A teremgarázson belül lezárt külön garázs
az ajánlat áll, ha gondolod bármikor szólhatsz. Teremgarázsban lévő garázs, állandóan 15 fook körül van benne.
Köszi a lehetőséget,,,!
De még nem teszem a dágámat. Szerintem változékony, mediterrán telünk lessz.
szasz.
Szasz mindenki !
maci , volna hozzád egy keresetlen kérdésem wazze
7800-ért már kapsz valami normálisabbat használtban. A 6230 sajna már kiszolgálta az idejét.
HI. Kykee fent vagy még? Samsung e570-be mennyiért lenne aksi? Gyári v utángyártott.
XI.26. 9:00 elméletivizsga Vácon
Szia! Köszi. Nu, Nokia 6230i kijelzős hibás a szervíz szerint, mondjuk el is hiszem, előszőr vibrált a kép majd rá 1 hétre eltünt. Nagy fehérség van, világít. Meg láthatatlanba nyomogatom a kódokat. :-) Amúgy megy. Nu: 7800 körül van egy uj kijelző, igaz lehet bagy szted érdemes egyet pl. a vaterán venni vagy átvágnak? Vagy adjam el a fenébe az egész tf-t? vagy csinaltassam meg és úgy adjam el :-- Egyáltalán lehet szerezni egy uj kijelzőt és egy mobilszervízes bolt brakja nekem? Hmm? Szakvélemény? thx. :-)
és az arca is nagy
Gratulahaver , te tényleg mester vagy ! igy láttatlanban is tudsz segiteni , a Dunaujvárosi szervizek meg csak arra valók hogy vissza küldjék a központba a hibás készülékeket
szerintem is gino , olyan kisaranyos
Nem kell valakinek motorgumi? Van egy pár BT014-es (első és hátsó) gumim eladó, 70-80%-osak, párban 30ezer...
Na elavelláztam,páááázsit!