Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél 1 másik tv-t
Ha gondolod elhozom neked! Honnan?

a végén az a sy. az én lennék?
Az összes kódót kipróbáltam valahogy nem jó. A Tv 3 éves Grundig LCD 51cm-s
A jogsival a következő a helyzet. Én gyerekeket tanítok úszni 15 éve önkormányzati tanuszodában.
Ott az egyik tanitványom papájának a-m isk. van. Hátúlról kezdtem a dolgot e.ű megvan, elméletet
novemberben kellene. Magamtól készülők, mivel a munkarendem és a másodállásom miatt elég nehéz egy tanfolyamra beülnöm. Konkrétan összeget sem mondtak. és én nem szeretem az ilyesmit. Eddigi
költségem 10.000+20.000. Csütörtökre beszéltünk meg találkozót és vizsgaidőpontot egyeztetni.
Az árakat nem nagyon tudom 70.000 100.000 között hallottam . A gyakorlat egyenlőre még levegőben.

Fogalmam sincs, h a mocit ki hozza haza ( a szalon utánfuton?). Még kb. 1 1/2 hét, mert a héten már semmit nem tudok intézni. Jogsi nélkül ezt nem vállalom fel, de a szőlősben (aszfaltos) azért kimegyek.
Ferykém jössz Te is és Sy.? Bevagyok sóóóóóóóóóózva.
Hellász!

Részemről rendben, előtte úgy is hívlak, szervezve vagyon egy program, majd az előtt vagy után.
Szeva Ric!

Vasárnap?
1:Kérdezd +kykee tesót!
2.:Gondolom adtak hozzá leírást.A tv márkájához tartozó kódot beütöd és jónak kő lenni!
Igazából most estére lettem feldobodva a dologtól, tényleg nagyon örülök, h összejött és a gsr
mellett döntöttem. Még a Kawasakis és Yamahás fan haver is azt mondta, h faxa a gép. Jelenleg
egy ,,10 éves hülye gyereknek érzem magam,, . THX mindenkinek , üdv


1.: keresd Kykee-t

2.: súlylökés

Úgy tudom lehet. Mert milyen fura helyzet van? Jaaaj, mond már, olyan izgis
Gratu-gratu-gratula!

Végre itt a szomszédságban is lesz kutyuli! Mikor viszed haza?
HI. Tudtok nekem 2 dologban segíteni vagy infót adni. nem motoros.
1., Nejem telojában e570 samsung aksi meghalt. Jó áron hol lehet kapni? Áll. a Kerepesi úton a Népstadionnál a zsaru boltban? Utángyártott is jóóóóóóóóóóó.Szívja a véééééérem itthon.

2., Fiam tv távir. beszart. Ma vettem univerzálisat a médiában. 40 prce szarozok vele kódolgatom, de
a k...anyjáért sem működik.

Tamfolyam intézve, de elég fura helyzet. Novemberben vizsgáznék elméletből. Gyakorlatot lehet máshol is.?
gratula az új géphez !
selymeshangú?
fog az még mutálódni is!

amúgy jó döntés, grat
Sziasztok mindenki!
Esik az eső

MotoPityu!
Akkor mostmár egyenesben vagy!
Gratulálok!
Jársz már tanfolyamra?
Tudok egy jó iskolát és az oktató maga, ze !
THX. A közekedési morált ismerjük. Remélem nem lesz semmi gond. Jaaaaaaaaaaaaaaaaa még
leis kell vizsgáznom
ö lidl bit
Holnap vagyok 9-13- ig forgalomban, utánna 15-17-ig forg 17-19 rutin. De vagyok minden nap.
Igen és ma még telefonálnom is kellene. :-) Véged lesz
Mikor leszel ott a héten?
VAsárnap,jössz UGYE?
Áj no!der réjning?

balesetmentes sok szép kilométert

balesetmentes sok szép kilométert

balesetmentes sok szép kilométert
Máj kid íz gúd! híz ö wándör!
Nem ma őrzöm a hazát. :-)