Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én má nem tudom követni itt kinek van mocija és kinek köve
Na hali!
Csövi srácok !

1 szőr is, Gratula a motorhoz! Nem bánod meg. Szerintem
Havan ne akarjon jogsit,me csúszik!
Ja ő valamiféle007-es
nem, ki, hanem nem mi, mert a kutyuli így is úgy kőőő neki, havan jogsi, ha nincs
psssssztttttttttttttt !
arról nem beszélhetek
a rendőrnek legyen annyi a pucájában, hogy merje követni ?
kő, papír, olló, űllőn a kutyulival
De ki az a Kő
Innentől kezdve az elméleti sík működik, csak legyen annyi a pucájában, hogy meg is merje tenni!
na tessék, meg még jön az üllővel is
teljesen belezavarsz, vagy a Pityut, most a kő hozza a vasat, vagy a kutyu hozza a Pityut, vagy Te hozod a követ?
Remélem nem fog megkövezni Motopityu, hogy én válaszolok helyette, de jóval korábbi hozzászólásában Üllőt írt.
Nincs messze és szerintem kiviszik neki házhoz a mocit

feltételezem, hogy azt állítod, csak GSR-rel tudják a GSR-t megfogni.
de ha a GSRt, csak GSR érné utol, akkor már nem is igaz, mert hogyan lehet a GSR egy GSRnél gyorsabb?
tehát még azzal sem (?)
hacsak nem együtt indulnak el. De akkor meg csak egy jót motoroznak, mert hiszen tartják az egyforma távolságot

De honnan kő hazahoznia a vasat?

Azt nehezen,de kitaláltam!
K..., G..., M...., S...., ... "
a ess az lenn TE
Honnan?
"Azt én sem tudom, h a mocit ki hozza haza, de a következő nevek semmiképp se jöjjön szóba: K..., G..., M...., S...., ... "

ezért lehet, hogy megfognak dicsérni
persze, hogy megyek, még tolókocsival is kimennék
hogyan kapná el a rendőr !? ha csak nem gsr-je van neki is ! csak nem maci ott a rend-őre
ugyanolyat és passzol a távirányító, ráadásul lesz egy tartalék tévéd
Bár jelenleg abszolút nem vagyok tisztában az árakkal, de szerintem ha 70 és 100 között van, az már jó, én 2006 tavaszán 120 ezret pengettem ki

Elég mazo dolog motort venni úgy, hogy nincs meg a jogsi. Én nem bírnám ki. Ha elkap a rendőr, az több, mint ciki.

Azt én sem tudom, h a mocit ki hozza haza, de a következő nevek semmiképp se jöjjön szóba: K..., G..., M...., S...., ...