Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vasárnap igen!Gyertek nyugodtan!
Szevasz Tesó!

Ja, klafa lett
Meg kell néznem karnyújtásni távolságból, szombat-vasárnap úgynézki Pestön leszek. Otthon leszel?
Na gratula!Végre megvan.Jó volt újra csapatni?
Csak az a gáz,h vége a szezonnak!

És mit szólsz az én kutyukámhoz?Pöpec lett!
Estét mindenkinek!
MotoPityu!
Nem értem mit szarakodnak veled, már kellet volna választ kapnod, vagy hiánypótlásra bekérni dolgokat. Könnyebben szokott menni.
Sziasztok!

GémesiT 12%-ot tudok adni...
Kato28 csinálnék bizniszt veled, azért kérdeztem meg, hogy mennyiért adod, de most nem tudok adni érte annyit, ezért ajánlottam, hogy próbáld meg eladni. Ha nem sikerül beszéljünk róla tavasszal.

A téli tárolással kapcsolatban amit Gino leírt az tuti, úgy kell tárolni a gépeket.

Üdv GSR-esek!
mondja ezt egy banki alkalmazott. Halgass rá!
Amúgy az ERSTE ügyintézése is korrekt.
Ja és a jelzáloghitelt felejtsd el. Legalább 4x kell bemenni a földhivatalba. Kell ügyvédnek fizetni, közjegyzőnek, földhivatalnak a bejegyzésért. A gépjárműhitelnél meg csak aláírnod kell megjelenni és kész is. Meg ha valami fasírt van akkor viszik a motort és bevágnak BAR-ba. Ha meg jelzálognál van fasírt akkor lehet a motort meghagyják de úszott a lakás. Melyik a szimpatikusabb a banknak értékesítésnél, azt veszik el. Nem éri meg kockáztatni.
Raiffaisen, Erste. Ezeknél próbálkozz, merkantil felejtős. 1 nap alatt meg kell lennie az elbírálásnak. Ha jól tudom itt nálunk az erstébe még emberek döntenek. Csak rábólintanak, mint vasorrú bába a mágnesasztalra. Annyi kell hogy ne legyél BAR-os vagy feketelistás.
Mondom, hogy ERSTE!
HI. A Merkantil egy köcsög szarok a hitelükre. Még a seggembe is belebújtak. Van Elég bank. De lehet
h jelzálogót veszek fel. Törl. ua+ 2000 az összeg 300.000 több. . Még nem jött visszajelzés. Kap
kodni nem fogok. Különben használtban is gondolkodom.
köszi
A bank 1 nap alatt rábólint, nem lesz vele gond
Szia Mindenki!

Most lehet adni az izületeknek! Inkább több, vastagabb ruha mint később a fájdalom.

MotoPityu!
Írj azonnal, ha megvan a bank elbírálása!
Na, örülök, hogy sikerült a projekt
A bőr mostmár felejtős, csak a jó meleg kordura
Jó reggelt mindenkinek!

motorral jöttem melóba de jól lefagytam, én hülye a bőrkabátot vettem fel a meleg cordura helyett..
Jó Reggelt !
? Nem Edina volt csaj? Vagy ez másik?
akkor ez most egy igazi dzsukhel ?
A lakókkal volt a gáz,a kutyulival semmi!
http://www.porkolt.com/funny/i..." target="_blank">inkább motorozz mint netezz
nagyon harap
mi volt a gáz a kutyuval?
Akadozik a net,ezért nem tudtam válaszolni!
75kmerel arrábra:Onnan nem szökhet vissza,mert ,maradnia kell
Szeva villantós!