Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen kijelentésed mellllllett bármikor kiállok !
Tudjátok, hogy én most kezdtem. De ez az álcázott vadállat,,,,,,,megfontolt kezdőt megtanít motorozni.

Egy álom nagy vas !

Akkor te vagy a nagy Csábitó! Felőlem.Az asszony mit szól hozzá?
Dorinka? ? ? ? ?
Én + azon tanultam,és úgy éreztem(nagyképűség nélkül)h kevés!
A kutyulit meg ideálisnak érzem,mert ha okosan húzod akkor nagyon kezes!
Köszi......

Srácok szereztem egy aranyos rajongót. Ismerkedjetek meg vele. Átcsábítottam!

Kódneve: Dorinka, vagy ilyesmi
Amúgy meg nekem is GS 500 akartak a nyakamba sózni. De azt hamar kinövi az ember,főleg ha szerelmese lessz a motorozásnak. És nem mellékesen buksz is rajta anyagilag.De csak 1 xer kerülj közelebb a kutyához. Éssssssss
Kasa lett a pilács CsakNorisz
Tisztelet a kivételnek
Hát azt érzékelem, milyen szépen tudtok egymással beszélgetni!
Áááá nyugodtan szájalj,,,,(pofázz) Itt úgy is össze vissza helyre raknak
Neked is szííyó
ÁÁÁ, neeeem... Csak eddig nem akartam "belepofázni" a nagyon dolgába! Csak jókat röhögcsélek, mikor olvaslak titeket!
Imádom a GSt is, ha nem viszi el senki, akkor nyáron megyek elvileg jogsit csináltatni. De akkor is a GSR az álom!
Szííyó
sziasztok
Na szííyóka !

Mond meg őszintén, lagúrítottál 1 Unicumot és bejelentkeztél. Amit!NAON helyesen tettél
Gyere állandóan, jó csapat. Néha lincselik egymást, de nem vészes
Amúgy meg mire oda érsz hogy közel kerülj 1 kutyulihozz, Addigra profi leszel.
Öregszel Volt plexi. Így kaptam,,adták ajándékba. Mr Hajabusának is volt illen. Tetszett neki is, és jó volt azt írta.
Én napsütésben néztem messzíről. Nem túl erőszakosan villog, de kb. 50 méterről még piszkálja az ember szemét, hogy mia fene ez!
Szia!
Köszönöm a meghívást a topicba! Eddig csak titkos szemlélőként garázdálkodtam itt "nálatok".

Nekem tetszik a géped! Ahogy persze mindenki másé is...

Vigyázzatok Magatokra és a Kutyulikra is! Remélem egyszer én is büszke tulaja lehetek egynek! Csak addig még nőnöm kell...

Jól emlékszem,h nem volt plexid amikor láttam a vasat!
Kiváncsi lennék működés közben!
Szííyó

Sajna nem, vasárnap agyaltam ki a helyét. És akkor szereltem fel. Lehet, hogy sokaknak nem tetszik, de szerintem megy a motorhoz. Nekem tetszik.
Szeva! Zsuker lett a villogó!És milyen,próbáltad már forgalomban?
OK!
Amúgy mizu van veled?
Jó estít mindenkinek !
oookééés, majd előtte csörgedezek
good estét