Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ze!
thx ,náthing problem all gúd!jór Kid?
Szia tesó!
Köszönöm!
Oktatsz ma?
Helló! Még élek. Gino ráálltam a dolgunkra is. Lassan vissza rázódok.
fájn tenx! Endjú?
Gratulálok!

Sok-sok és balesetmentes km-et kívánok nektek!
HI: . 2 perce telefonáltak: a hitelelbirálás pozitív lett. Selymeshangú
barátom ő lesz:
Mi van Maaaaaci,mi a helyzet veled?
Szilveszter? Ára a helységnek?
Haligali!
Mivan,mivan,mivan?
Hóvarjú?
Szia brádőr!
Szevasztóóóóóók bammeg *734627649124 mindenki!
Ha gondolod nálam lerakhatod!
Legalább nem unatkozna a kutyulim!
egyik kereskedő sem akar télire használt motort venni, hogy álljon benne a pénze majd fél évig. Ezért
Szia Medwe!
megfogattam a tanácsodat meghirdettem a motromat 3-rom helyen is remélem sikerrel járok mert tudom
,hogy a márkakereskedö a kesnek jóbban örül csak mellesleg megkérdezem töled,hogy mért hirdetik magukat ugy,hogy"HASZNÁLT MOTRUKAT A LEGMAGASSABB ÁRON BESZÁMITJUK"jó igaz konkrétan ez a yahamánál volt na mindegy nem mérgelödök tovább!élek a segitségeddel ha nem sikerül elöre is köszi pajti
ja, csak a szerződést szoftverhiba miatt nem engedi megkötni csak személyautóra.www.netrisk.hu ők a legnagyobbak és legjobbak is kishazánkban.
morgen
Sziasztok. Hazaértem az éjszakai melómból ugrottam fel egyből. Tegnap délutánra a köv. helyzet alakult ki. Mr. Merkantil plusszban kér bankszámlakivonatot vagy fizetésijegyzéket. Mindkettő van, bankszámlakivonatot nem szívesen adnék. A kereskedő sem érti a helyzetet, szerinte ez egyszerűbben szokott menni. . Szerinte az Erste 3000-rel több lenne havonta , mondta ezt a telefonba.
Istenigazából a szalonban nagyon normálisak . Nem vagyok én megsértődve a bankra, de
kezdek makacsfiú lenni . Ma vagy holnap beadom még a fiz.jegyzéket a többi már rajtuk múlik.
Ha itt nem jön össze a hitel, akkor futok mégegy kört máshol ( medwe ). 7 éves futamidő az eredeti felállás. De osztottam ,szoroztam és a 6 évet is betudnám vállalni. Szerintem az nem nagyon tetszene a banknak, (godolom én) mivel a havi törlesztőm növekedne. . Vagy rosszul látom?
Üdv.
Ez a táblázat hol van?
kicsit már alszom
a hol az megvan....úgy látom:marad az allianznál....
és neked mennyi lesz jövőre? És hol?
pontosan. Sok tank benya az
És a tököm kivan az Allianzzal, összevissza küldi a csekkeket.
szerintem tökmind1 hogy a köteleződ hol van.....
olcsó legyen és kész.