Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz hogy bölcs legyél tanulnod is kellett?Akkor most hogy is van ez?
Bölcsre ittad magad
Jaaaj nem!Idősebb vagyok egy vén szar akit a MAci már még soha sem szeret Pedig mindig jó voltam hozzá
Nem tanulok gyorsan, csak bölcs vagyok
a 6-on. Mindjárt megnézem hány km Paks-Pest.
...de gyorsan és könnyen tanúlsz!Pedig idősebb vagy nálam
te mikor indulsz le ? a 6-on vagy az M6-on mész ?
Hééééééé,várj már!Ne csináldd ezt!Gyere vissz!Hogyha akarod,hogyha akorod...
Rajtam ne múljon
Jajj Cucufalatkák,lassan kezdenek összemlegedni és baráti hagnmeben tovább motorzni!UGYeeeeee?
Jó éjt. Holnap.
egy barát, az barát!MINDIG!
Degogy fájt...
én reggel 6-tól be vagyok kapcsolva!9-től edzem,de a teló be van kapcsolva ha jösz 1sms-t dobj rám,vagy 9-ig csörrents +!
A számom:30-560-38-06!

Most elköszönök !Joccakát mindenkinek!
Persze, a villamoson vagy a csuklós buszon

Látod, ezt szeretem benned, hogy meg tudsz nevettetni
Én is ezt szoktam mondani drága édesanyámnak,hogy:Anya nem megyek én gyórsan,csak dinamuksan!
Kb, ilyen a megmagyarázkodási mellédumálásod
De azért és *23873647836486247
Nem volt vita!

Te mondtál bizonyos dolgokról valamit, amit úgy gondoltad, hogy tudtoddal úgy vannak.
Erre én válaszolgattam, hogy nem úgy vannak és nem jól tudod.
És ez fájt neked.....
Tudod ha lobbant a láng ne oltsd el!Ezt sem én kezdtem!Igaza van a Ginónak,ha nincs igazad akkor ilyen gennyes lejárat-ósdi vakerral akarsz szokaresszelni!
Miért nem tudsz a medredbe visszakeverdeni?Elöbb vagy utobb semleges tagként fognak kezelni a környzetedben,ha ennél a mentalitásnál maradsz!Hangsúlyznám nem baztatásból mondom,hanem jóindulatból!De a Te életed a Te döntésed,csak mikor magadra maradsz már késő lesz ezen elgondolkodnod,magányosan, üres és száraz whiszkis üveggel a kezedben,egy sötét szobában,halványan pislákoló karácsonyfa izzók mellett a hidegben!
Jajj de irrónikus voltam
hol van az a jó kis esti hangulat innét ? ez már lassan búnyos kocsma lesz , némi késdobálással zárórakor
99% hogy jó, 11-ig szólok hogy ha valami van. De alapból maradjunk abban, hogy megyek.
Mikor van az a "valami van akkor szólok?"
Amúgy a 6-on ki van téve,h PSE-"stadion"(jobb),később ismét tábla,h(jobbra).Asszem Fehérvári út!
Igyekszem jó fej lenni. De ha elolvastad a vitánkat Ginoval, akkor azt is láthatod, hogy ott sem köcsögöltem, mindössze ütközött a véleményünk. A beszólás jogát meg fenntartom
Te most magaddal beszálgetsz? Vagy most melyik Maci van itt a topicon?A régi akit úgy ismertünk meg hogy milyen jó fej és a tarka basztatása után enegm akart fejbe lőni a szolgálati pisztolyával,mit semérdekelve,hogy vissza él a rendőri miként és hogyanjával?