Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kykee, szerintem hagyjuk. Motorozzunk, és maradjunk ennyinél. Felesleges ez az egész. És nem is ide való téma.
Mi?
Itt alvás?vagy nem mész haza,mert jobb itt int otthon?Meg menjünk csajozni? Akkor valóban,mert nagyon tudok inni,ha buli van
Jaaaa,vagy ááá már értem,azt sem én kértem te ajánlottad fel,mert ""ezért vannak a barátok"!
és fel mersz mögém ülni?
Amúgy szerintem ok, ha valami van szólok. Pakson hova menjek?
Paksra lejövök a csapattársammal(Ótóval),és ha lejösz értem akkor tova veled megyek!Ha meg nem gyüsző Kénytelen leszek a csapattársamat rábírni,h dobjon el!(húzta a száját,de belement!)
És igazad van:
Hagyjuk. Amiket kértél barátság címen kicsit sokban lett volna nekem.
Egyébként meg:
Enyémet?Nekem nem volt semmi ügyem amiben neked segíteni kellett volna!Akármiben megkértelek,zéró reakciót kaptam!Részedről ez a barátság,de megtanúltam valamit,holott a lelkem nem ezt diktálja,hogy ha tüzet fellobantják akkor nem oltom el!Ez mind a pozitív és a negatív dolgokban egyaránt igaz!Apropó ezt viszont Neked köszönhetem!
Ja, az a tied volt és én mondtam az 5letet,de nem tartottam pisztolyt a fejdhez és egyből beleegyeztél!
Viszont mikor még nem voltál itt a topicon nem is volt ilyen hangvételű ercelődés és élezett hangulat!
De Te vagy a rendőr és neked mindent lehet "LEGÁLISAN"!
ezt én sem értem , van már aki le visz ?
Az mit jelent? Hogyan mégy le?
Edzés után 1bű!
Max 11-kor végzek Pakson,és utána!Ha gondolod csatlakozhatsz!
nem, a magyarból. árom év gyakorlati idő után kell tenni három vizsgát, hogy egyéni ügyvéd lehess.
római-ból ?
Mikor akarsz érte menni?
büntetőjogból, úgyhogy sokat leszek a gépnél
Bakker de jó hangzik,de nekem reggel még edzenem kő!
szakvizsga ? miből ? mocizásból ?
most négyre szabadságolom magam, szakvizsgázok
Agyamra megy néha a munkám.
rendes tagnak tünsz te mégis csak - csak néha vissza kell zökkenteni , szerintem a kollegáid nincsenek jó hatással rád ! vegyélki két hét szabit
Hy. Holnapra mit tervezzek?
Sziasztok !

Most értem csak haza!Visszaolvasok oszt írom tova!
nem beszéltünk. Syrus, vigyelek? Az ajánlat áll.
syrust viszed holnap a mocijáért ?
nem hiszem. Elég lobbanékony, de nem haragtartó. Mindenesetre nem hülyeség miatt.