Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ragaszkodom a merkentilhoz, a kereskedő nyomta. Habár az erste leasinget is mondta.
az én tk-s mocim is fent van, 1800km-el, sérülésmentesként hirdetve.....vedd meg inkáébb az abolcskeiét, abban tuti annyi van.
Vagy vedd ERSTE hitellel. Nem értem, miért ragaszkodnak annyira az emberek a Merkantilhoz, tavasszal a legdrágább az volt.
Menj be a Blackhez és megkapod a hitelt.
előrementem, hogy mellém tudj jönni, és nem láttam a lámpát. Arra figyeltem, hogy mikor indul el a kocsi.Ahogy előregurult kilőttem.De a genya beszopatott
Különben azon is gondolkozom,h ha a merkantilos hitel nem jön össze, akkor rámegyek más hitellehetőségre és nézek egy használt gsr-t. A neten van kettő is kevés km-rel. . A jövő hetet
természetesen megvárom.
Reggelt. Végül jól megcsinálták a motort? Nem ismerem a történetet. Szakszervizben vagy maszek alapon csinálták? Földrajzilag hova mentetek érte?
Jó reggelt!
Na én mentem szunyálni!
Üdv mindenkinek!

Joccakát!
Meg sem kérdeztem mi volt a Blahán!?
ja, én is beszéltem vele
Kykee üdvözletét küldi!Nem tud gép elé kerülni!
Azzal nem szoktam, de fent van..... én inkább az azt megelőző "örökzöldet" tolom.... Mohaa !
1
cod?
Szijjjja Ginó!

Én értettem....
azt nem is de talán COD ?
talán...
Köszi twini, de talán értették....
Barcohba.
Akkor veled sem játszunk barchopát (mittomén hogyan írják)!


Sziasztok!
Jaaaa!Úgy legyen!
Lehet, h most már ők vigyáznak ránk!
NYUGODJANAK BÉKÉBEN!
veled. Te vagy idén az első, aki balesetezett, és semmi bahaja nem lett, plussz ugyanazon a kutyuson ül.
Kivel?
És mé csak gondolsz?
Ha segtség kő szolj a kykeenek,nyáron Csinált 1 Bt-t a neve TÁK-Bt!
mindenesetre remélem megtörtük veled az átkot.