Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motorban biztos nem!
Üllőn a Suzuki Gaálnál. Részemről a motorvásárláshoz kevés a kereskedés szimpátiája . Racionálisan a kedvezményekre mentem rá. 4 helyen voltam Ők ,,nyertek,, . Az én egyéni lehetősé
geimhez náluk találtam meg a számításomat. Részleteket 1 dolog miatt nem írok, mivel utólag
(természetesen) más kereskedések jobb ajánlatot adtak volna. . Különben foglalkoznak a vevővel,
segítőkészek 20 kérdésből 20-ra válaszolnak. Ez lenne a természetes az Ő munkájukban, de sajnos az
ellenkezőjét is megtapasztaltam . Tehát belevágtam , remélem nem fogok csalódni.
Bejött ! a két értelmű !
Lecsaptál rá mint tyúk a takonyra
hóhohóhoóhohóóóó
Akkor én is megnézhetem? És megtapizhatom mint te az enyimét?
Én senki
de igen
NA mi vaaaaaan ?sehol senki?
Úgy néz ki ,h csütörtökön megyek a kutyuliért!
Hol?Csak nem a Benkőnél?
Jó estét!

Nem is gondoltam volna,h ennyi művész beállítottságú embörke van itt a tpoicon,aki ennyire háklis a szinekre!

De jó,h azé közös nevezőre jutottatok!
Mito pityu hol veszed a gsr-t ?
jó estét!
nekem volt szerencsém menni is b-kingel
de , ha mondasz te valami jó kis árat !
Jóóó estét mindenki.

Skacot....kicsik-nagyok !
Nem motorral kapcsolatos téma.
Családi ok miatt eladó Békásmegyeren a Himző utcában egy 3 szobás, igényesen fel újított lakás.
Nyílászárók kicserélve,szallagparketta,kikövezve előszoba,konyha stb.
A 2 nagyszoba klímázva.
A lakás riasztó rendszerrel ellátva, biztonsági szolgálathoz riasztva.

Tényleg szép lakás,,, csak sajna el kell adnom.
Szia medwe A KTM 2004 640-es supermotor 12500km van a mociba nem rég raktam rá uj gumikat fémfékcsöves akropovics renszer a fuvokák hozzá vannak állitva metál narancs stb stb ha esetleg van kérdésed amit nem irtam le jelezd köszi csövi
Ma 15:00-kor volt szerencsém a Suzuki szalonban megsimogatni a B-Kinget. Metálfeketében virított.
Háááááááááááát böszme nagy motor . 90%, hogy holnap kora délután intézem a papírformát a gépre. . Hacsak nem szarik vmit a sors..........
nekem nincs még emelőm sajnos.
Van valakinek első emelő kölcsönbe hétvégére?
Az nekem nem kell, van alkatrész elég
ok, köszi. Ha mégi sikerül szólj, én is keresek még. A biker-wolrdon 16.000+4000 az alkatrész-katalógus.
sajna nem, de remélem meg tudom oldani anélkül is
tutis, tudtál szerezni szervízkönyvet? Nekem is kéne.
abölcskei, mivan nem kell a pufó?