Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!
Medwe úr, kereskedő..... ha jól gondolom. Bicskén....
csövi Gino
Jól látod, te is!
nem tudom mert elég esztétikus a hely fasza szokott lenni 3napos szokott lenni elsö este elözene lájtos buli másnap reggel Disznyó vágés közbe folyik a forraltbor meg a pálesz(én mérem)délbe resztelt máj este disznótoros cigányzenés hadel had szilveszter este meg élözene reggelig közbe vannak fellépok(latintáncosok tombola stb) sunázd meg a helyet www.hotel panoráma.hu
Nahhh,de jó 5let!Menjünk oda és a feleségedet is megismerjük!NA nem úgy !Szerintem amúgy is mendenki hozza majd a párját ritkítani!
Van alvós józanodós lehetőség?Mibe fáj a hely kibérlése motorosoknek?
Medwe Úr ahogy nézem te se leszel komoly vásárló?
szilveszter számomra nem létezik egy 3 csilagos szálodának az éttermébe vagyok felszolgálo masimum ha a csapat jönne el oda ugy tudnánk megoldani 8éve melozok itt 7éve ismerem a feleségemet de még a fönöküm nem adott egy szabad szilvesztert !
Tetszett a szélvédös storid a ginos balhéba is arra döntök ammere ti most nem akkarom le sz.... a f....ad de nem szeretem én se a tull 100% sablonos embereket
Max nem uatkozunk és lesz egy pár tipli mindenkinek a szeme alatt! Aki akar az jön aki meg úgy érzi nincs ott a helye az meg nem!Nyitott GSR Szilveszter lesz más motortulajokkal is!Pl:tarka tesó TL1000,Gyili kawa-zx mittomén mennyi,Ancsika sv 1000 ha eljön a Rockal,stb!Gyere el Te is!
Ha meg verekedés lesz akkor azt meg fel kell venni videóra és feltenni a Sportmoci.hura Tuti 5ös lenne és csak jó véleményt kapna
Kató!
De te GSRt karsz venni és motorod is van és KTM is tök jó moci!( Báttyám megvenné)Tehát a Te vélemyéned ugyan olyan fontos mint itt bárkié,legyen az rossz vagy jó!Tehát irj amit akarsz amiről akarsz és akit épp dicsőiteni vagy fikázni akarsz!
Miről irtam számodra tetsző véleményt?
Söt ha javasolhatom együtt ne mennyetek szilveszterezni,vagy ennyire nem durva? kykee
szia führer ha nagyon komoly a vevö akkor adok hozzá még egy ktm gyári nyilt dobot söt vanak még cucok hozzá ha nagyon érdekli de az ár akkor már fix de csak ha motrot akar nézegetni akkor el se jöjön mert abbol tele van a padlás kykee 5-ös a véleményem a gondolataidról csunya volt az a vesszekedés csak azért nem szoltam bele mert ez nem KTM-es oldal plussz nem kérdezte senki a véleményemet
Olyan már van nekem attól a családtól
Most vasból kellene
Kamatemelő?Az jó lesz?Rájfájzen családnak van
Gyere ma és beindulunk az éjcakába! Rock pub,eszünk iszunk beiszunk!Tudsz nálunk aludni!(különszoba cicafiú) Aztán holnap elgurulunk a mocidért és tekergünk délután 3ig ha nem esik!
Kató28 ? 1300000-ért kipufogórendszerrel együtt adod a gépet és ezért a pénzért a gyárit is hozzáadod vagy gyári kipuffal csak.Egyik havert érdekelné, ha még megvan.
Ez köcsögség volt MAci bazdmeg! Amikor Neked nem volt motorod,minden lehetséges helyzetet kihasználtál,hogy legyen megint,ráadásúl ÚJ motorod!....és érdekes hogy lett is és jól is száltál ki belőle! Szerintem ez csak neked sikerűlt innen az egész sportmotorról!Te beszél demokráciáról?
. . . . .. . . .. . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Mi a faszért basztatod a Ginót!Mindenkinek csak segít amiben csak tud,de te meg az ellenkezőjét teszed a magad malmára hajtott vizzel és közben meg jópofizol!
Eygébként basztikulát jónapot minden kedves szivesen és nem szívesen látott topiclátogatónak!
Maci után szabadon:nem kötelező itt senkit sm szeretni vagy utálni!
De hát egy csapat vagyunk és a férgesének hullania kell a jó légkőr érdekében!
Hozzászólás?
Gino!
Neki magasabban van a feje mint az átlagnak ezért hangosabban és magasabbra kell beszélned,hogy felfogja,hogy mit is akarsz kikverni milyen szinten miből,mégpedig csak segitség céljából nem megokosodva,hanem csaka a tapasztalataidat akarod, barátságból,segiteni akarásból előtérbe helyezni!Vagy nem jól látom?
Senkit nem rühellek MAci!Amilyen a fogadj isnten olyan a húzz a picsába kiköcsög!
Átnéztem a cuccokat, sorolom mi az ép és mi sérült:

Ép: első kerék, első gyári gumi 80%-os, első komplett fékrendszer, kormány, indexház, markolat, kormányvilla, hátsó segédváz, hátsó lengővilla, hátsó rugóstag, hátsó kerék, hátsó gyári gumi 70%-os, hátsó fékrendszer,keréktengelyek-távtartó, hátsó sárvédő, kipufogódob, középső kipufogó katalizátorral, alsó szoknya, ülés alatti két oldalsó fekete idom, bal index, komplett kábelezés, kipufogó tűzfal,

Sérült: első lengővillák (egyik használható), tank (kuka) középső váz (kuka, de nincs benne szám, az a rész tört ki) lámpa (karcos de nem tört be) Kilóméterórába csak üveget kell vágni), tankindex, (törött az idom de javítható), hátsó lámpa, (karcos de használható), rendszámtábla tartó konzol (karcos de használható) Ülés melletti idomból van 2 db – 1-et lehet belőle csinálni, jobb lábtartó konzolról letört a lábtartó de hegeszthető, első kerék centirozható (ez egy másik kerék),. Meg az apraja..

Ami a legfontosabb, komplett blokk, jobb oldalából kitört csavarostól együtt a dekli – ügyes hegesztő szerintem meg tudja javítani. Komplett pillangó szelepsor – hibátlan..

A sérülteket azért írtam le mert ki tudja mi kit akar.
oké , szólok a havernak akinek kellene , köszi !
Miért a meglepődés? Kilyukad az oldalam!