Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv gsr-riderek !
Sziasztok
Tud valaki olcsó alkatrészt gsr-hez egy tankra lenne szükségem szin mindegy csak horpadás ne legyen rajta. Ujjonan nagyon drága 170
...és ez így áll és igaz!
Dadogótáblázat! kivitelező: kykee!

1. 107 km/h
2. 146 km/h
3. 184 km/h
4. 207 km/h
5. 238 km/h
6. 263 a vége!

Nekem 14500 fölött mutat mikor tilt! Enyhe lejtön Füredről Veszprémbe a négysávoson! Volt kapaszkodni valóm!
Súlyom 96kg!

üdv: kykee a dadogtató pilot!
tesa?nem az Tesla!Jó kis lemezjátszó
Dobd fel a Katónak,hagy elmélkedjen és derengjen el egy kicsit,bár lehet nem fogja fel vagy el hinni!
Szia tesa!

Meg hát!
Gino!
Neked megvan még a leszabályoztató táblázatom?
Nem kell végsebességben gondolkodnod!Én is metem végsebiben ,de sokkal jobb túrázgatni és a tudat veled suhan,hogy ha kel akkor van még tartalék még bőven!Akár legyen az egykeréken is!
Ez nem igaz,mert a Olinak is van Lc4e és 200al simán eőőő izé /2 azaz 100zal simán jött mögöttem:
Mentem elcénéggyel,hát.........
máááá megint veszekednek
A GSR-el majd lesz lehetőséged bizonyítani a kanyarokban is.A szöcske csak városi menőzésre jó.Tudod Roli gixer 278.
jobb lessz lecserélnem mert igy csak kinyirom a vasat mindig padlon megyek
Valóban, az Lc4 nem nagy sebességre van kitalálva.
nem állandoan csak ahogy emlittetem a mostani csapatunk gsxr600,bandit1250,cbf600 stb álltalába feltartom öket mert vannak utszakaszok ahol megyegetnek 2kilokat a másik 170 nincs plussz tartományom ha elöznöm kell és az lc4-et amugyse erre találták ki nem?jobb lessz le cserélni!ja városba amugy ÉN vagyok a jobb nem "führer"?
Nemommá" , hogy te állandóan 170 fölött mennél?
A GSR 185-öt megy 3-ban....
már mint a Ktm-mel 170 a vége!nem a gsrrel
Gondod?
Mi a gond vele?
nekem csak amugy a végsebeségel van a gondom ezért lessz a csere is remélem be jön majd

Én sosem veszekedtem senkivel!

Nagyon másképp "működik", mint egy egyhengeres motor. Nekem az Lc4, rázós, szitálós, instabil motornak tűnt.... mondjuk nem utcai gumi volt rajta, hanem olyan vegyes féle.

A GSR csak úgy suhan, rettentő stabil és nagyon jól kezelhető!
Biztos szeretni fogod!
Ja hozzáteszem nem akarom össze rugni a port veled
a nagyon másra mire gondolsz?jobb rosszabb?valojába én pont ugy gondolom hogy a naketbike közel áll a supermocihoz
Hááát, ízlések.....

A GSR nagyon más!
Én próbáltam Lc4-et és meg kell mondjam, hogy felejthető élmény volt.
Viszont a Super Duke II, na....az igen komoly! Attól nagyon meglepődtem...
engem nem érdekel csak letudjam cserélni egy gsr-re mert a mostani motoros csapatomtól lemarádok amugy nagyon fogom sajnálni állat ez a vas is