Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te kykee, a 6100 ásomon elment a térerő egyik pillanatról a másikra,
teljesen kész van, mi lehet a baja?
mostanában lesz kykee nap?
ha valamelyik ünnepnapod mostanában van, akkor természetesen a vendégem vagy!
na én lassan csúszok haza, szigetelni, nem inkább ma az esőcsatornát gyógyítom meg
Köszönöm a jókivánságaidat kedves Rece apó barátom!Te egy igaz barát vagy,hogy oda figyelsz a születésnapomra, meg a névnapomra és ezt egyetlen napon teszed!akár fizetheted is a kávémat!
hát én erre nem vennék mérget, hogy a javítási költség akár egy fikarsznyit is elvisz.
szerencsés helyen "dolgozom". egésznap a gép előtt ülök és időnként csak ráklikkelek a tálcára tett gsr topicra, aztán meg időnként még hüklyeségeket is írogatok bele, mint egyes topic látogatók pl: te
amikor szigetelek, akkor sose látsz itt a topicon
Nem!kivétel ha jó nő!de akkor már nem az anyósod! Biztos hogy hallottál az ügyről,majd frissitem a memóriádat!
Hogy megy a melegburkolás?(forró étkek fogyasztása?)
többet ülsz a gép elött,mint amit a falakon töltessz!nem is burkolsz,sőt nincs is házad,mert a Yamaha állandó javitási költsége kifosztott!
Szia Angyalom!
mentségemre válljék,hogy nem tudtam a Szülinapod!különben már rég ott lett volna a Születésnapi köszöntőm!Fogadd tölem szeretettel még akkor is ha utálsz:
Ragyogj mint a csillag,
legyél egészséges,
Boldog és Vidám!
ezt kivánon én
neked szivből,
Születésed napján!
Nagyon Boldog Születésnapot!
Egy koszos,büdös,köműves ilyet is tud költeni! irta és rendezte a sorokat:KYKEE GSR LOVAG!
erre nem emlékszem, de anyósért szerinted kár???
Nem, az alsóőrsi anyósbalhé,felbújiban!komolyat cikkeztek róla 96ban!Példát is statuálltak rajta!Jó csávó az öreg amúgy!
Doc!
Mi bajod van a rakpartal!a múltkori ottjártunkkor a Rossewell téren kajáltunk és utána lementünk a partra!olyan szép látvány fogadott bennünket!hömpölygött a viz a közlekedési tábla magasságában!a hordalékok enyhe koppanása az uszályba ami a parton horgonyzott,olybát idillien beleillett a tájba!
a hid lábánál a túlparton a játszótér régi vaskorlátjait pici hullámok nyaldossák!a talpamnál a snecik játéka hivja fel a figyelmem,miközben a vizi illatnak nem mondható szag telepedik be az orromba!De sokan romantikáztak a lépcsőfokokon és pont igy volt jó!nem átlagos!dugó meg lesz mindig!Ismerős a háttér a képen?
naná, hogy meghívlak, főleg ha te fizeted
csak nem a siófoki váltós buli?
Tisztelem Rece Ügyész úr!
Hát nem publikus,de csak picit közlök!nem vagy TE hülyegyerek!Már 10 tél múllott el és még 3 nyár hátra van az élettársam anyukájának a férjének a Marson!jól megbonyolitottam! Hogy miért,azt szerintem TE már sejted!ennyit nem adnak csak úgy a két szép szemedért!a balatonpart első és a leghiresseb 547!de majd személyesen a többit a kávé mellett,amire olyan nagy lelkesedéssel fogsz meghivni!
laca, te csak ne osztogasd az én sörömre félretett pénzedet jóóóóóóóó??????!!!!!!!
már a múltkor nekem igérted, hogy fizetsz!!!! nem elfelejteni ám
ja és a dodynak szól, hogy 46 hónaposan minek az ember fiának torta?
merthogy a 46-os szám a rossié 46 éves ember meg nincs is mást a 46-os számmal kapcsolatban nem tudok kitalálni, ergo te csak 46 hónapos lehetsz, de akkor meg hogy lehet jogsid, vagy neked olyan nincs is???
ezúton szeretnék minden kedves topic látogatónak utólag és ha van ilyen a közel jövőben , akkor előre is boldog születés illetve névnapot kívánni.
valamint elnézést kérni az utólagos jó kívánságokért, üdv: Rece
Köszönöm szépen!
Utolag is nagyon nagyon boldog szülinapot
Sziasztok!
No látom ment a nagy szülinapozás, meg telefonszám cserélgetés!
Nagy sikered van Hidi!

Én csak úgy halkan jegyzem meg, hogy László napkor születtem...azaz...épp tegnap!
De hát engem ugye senki nem kérdezett!

Ba kell vallani nagyobb azoknak a hölgyeknek a sikere, akiknek motorja is van!
Én hiába adtam meg az emial cimem, senki nem írt! Igaz, én max autóval járok valamerre!
Úgyhogy törlöm is...

További szép napot!
A kőműveseknek, meg jó falazást!
Szerintem azon jobban lehet mert mióta lezárva a rakpart azóta a város full bedugulva. Persze nem GSR számára!
Rece!
Ezt szerettem volna kérni is! De nem csak tőled hanem a topik látogatóitól, hogy ha Szegeden járnak jelezzék még akkor is ha nem sört isznak!
mekkora avízállás?
lehet már a hajón gyüsménködni he?
Doki,
valamikor mindenkép lemegyek szegedre az uncsi tesómhoz, akkor majd összefutunk egy sörre ok?
Hidi szerintem nem csak az ETZ-jével tudta (tudja) megzavarni a férfi elméket!
Valszeg hasonló okból nem emléxem én sem Hidi darázs ETZ-jére (sem)
Miért Rece? Már lehet sztárügyvéd lennél!
Ezeknek az intézményeknek a klubjait látogattam rendszeresebben mint a nebulóik az előadásokat!
Talán ránézésre rájöhetett volna egy csepp ésszel hogy nem véletlenül csupasz a gép és ennek nem a kánikula az oka Tehát ha ebből a szemszögből vizsgálódik akkor lehet nem kellene erőltetni a "tesztet" hanem oda kéne írmia mi a motor szerinte és a többi meg...