Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátsó fékem tegnap olyat csinált, hogy ha benyomtad megszorult. 2 óra után vettük észre, hogy ferdén is kopott az egyik fékpofa, és a probléma itt kezdődött, ferdén van benne a féknyereg?!?!?!?! (csak ha vkinek hasonló problémája lenne)
Igazából csak viccnek szántam, mert három vespát birtokolok momentán, amelyből egy már rendben van, kettő még fejlesztés alatt romokban, uh még kell az alkatrész.
A Vespáról annyit érdemes tudni, h pótkereket is cipel, igy aztán jobban bel kell ásnom magam a matematikába, h a végelszámolásnál mennyi kerékre lesz szükség?
Viszont nállam az összeszerelés során mindig marad ki egy szatyor alkatrész, igy hát lehet h jut kerék a spanjaidnak is majd.
Ha gondolod Zolibá engem lehet érdekelne ha neked nem kell..Van egy pár vespás haver akiknek el lehet bartellezni szerintem..Ha mondasz egy árat megkérdezem..
annyira nem , de ez nem komment téma
Az is jóóó...... .
Pitbe való nincsen, de Vespába valót tudok adni egy talicskával.
Hy nem akar valaki megszabadulni egy 10zoll os első keréktől ?
Csá skacok
. .
Küldesétek Imunak, aszt összeesik, mikor jön a postás, h lángoljon má' ki egy valag pézt
Hajrááá
Majd kitalájjuk.... . csákó
jaja
Na,én mentem, majd megbeszéljük hogy legyen...
Fuvarod lesz
Pfffff.....
Há mittudomén ki mit beszélt Balival.
Csak kettőnknek jön nem tudod....
Akkor majd lesz valahogy.....
Ja... nem
Spec én is dolgozok ha rám céloznál...
Mert kinek jön még holmi...
Nekem tökmindegy.....
Mégis kire gondolsz....
Ha lehet most vállalja be más, péntekre tán ittlesz,csak én nem leszek itthon....