Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltak kint celebek is
2010.09.05 Rabócsi Ring nyiltnapról készített videóm: http://youtu.be/_Cjyxd_iWZ0
Köszönöm az infót, regisztrálok, de a fizetést már csak helyszínen tudom megoldani, a ringen odaadom a 70 eurót.
lehet
ha most kitöltöd az ürlapot, és befizeted holnap délelött egy otp-ben (csak akkor tudom holnap látni a pénzed) akkor 60 euros és nem 4 hanem 3 óra, de az akár egyben is ha birod.
Ha a helyszinen akarod akkor meg 70 eur, regisztránod akkor is kell
Ez engem is érdekelne, ha még van rá hely
Sonáj,..jó az asszony csodatapasza:)
Szia Félsvéd!

A vasárnap 4 óra egyben motorozásra lehet-e még jelentkezni? Fizetési feltételek?
Motul.hu/partnerek. Amennyiben jól tudom még tőled nem messze is elérhető. Az internet csodákra képes!
rbf 600 vagy 660..most..kinél?pesten.
Zsiga képek, zsigavillpluszkft@gmail.hu.
Mit küldjek és hova Minek iszol, ha nem bírod
Megint berugtam este, ez már tarthatatlan! Küldjed el légyszíves! (most néztem mit írtam)
Csókolom! Ezzel lehet menni?
Te valamit csúnyán elnéztél csere közben,kezd újra
sziasztok.
tudna valaki hogy kuplung csere után gixer 750 k6on hogy kell beállítani a holtjátékot? (nem fent a kis csavarnál) hanem lent a kuplungon? kicseréltem lamellákat, rugókat, fémeket de valamiért simán beesik a kuplung kar és nem emel ki. ötlet?
Borsóka!
A Zsiga kéri, hogy a képet amit feltettél róla küld elneki a zsigavillpluszkft@gmail.hu e-mail címre. Köszi a nevében is.
Üdvözletem!
Még maradt egy garnitúra vizes gumim a hétvégi versenyre!
Holnap a Diegos TGK-ba lezs nerakva! 120-180 Bridgestone YEK keverékű! 20ezer a pár!
Még jó hogy nem is akarok az lenni.
Atesz ! Igy nem lesz belőled balett táncos ! jobbulást....
Én tartom! Az első gyaki: lépcsőzés jobb lábon ugrálva. A többit majd meglátjuk.
Borsóka!
Otthonról minek? Látod meg vár a kapuban! Bár mivel most csak autómata autót vezet, szerintem annyit nem fog érni neki. A Jeep mégis csak keményebb.
Megvárom a kapuba
Nagyon jól informált vagy!