Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor még most kezdj el szaladni otthonról, mert simán utolér még így is
15.00 kor kezdődik.
Á még kb.1-2 hétig nagy a szám! akkor majd már rendesen tud futni Addig meg vigyázok mikor beül az autójába!
Szerintem nem lesz barátságos a következő találkozás légköre
Sonáj jössz te még az én utcámba, megyek a kezelésedre.
Ejj-ejj neeeem gonoszkodunk
Beton kemény volt egész éjszaka? Akkor már értem miért nem figyelt.
Aztán alhassak a betonon! Igazad van
Borsóka!
Én tudom mi történt! Önös érdekből kiszúrtad, hogy azután kényelmesebb fekhelyed legyen! Aztán............
Igen van! Az LX-et elküldték 1 háborús övezetbe projektet menedzselni. Az Atesz meg a Csilla kezei közé került. De mivel minden 2 kezelést én végzek 1 baseball ütővel így a gyógyulása tavasz előtt nem vérható!
Motoros Tréninget és Börzét rendezünk a Visontai Gokart Land pályán!
Utcai motorosok, Supermotosok, Scooterek,Simsonok, Mz-ek, bevonásával!
Vezetésteknikai bemutató, gyosasági motorosok utánpótlás, bemutatója! Délután minden kategória megméretheti az egész éves tapasztalatát, tudását 10-12 körös edzőverseny keretében!
Kedvező nevezés, értékes dijjak! Ezen a napon, igyekszünk mindenki figyelmét felhívni a közúti közlekedés veszélyeire, elméleti és gyakorlati jótanácsokkal is ellátjuk a megjelenteket és ha valaki igényli, még a motorja műszaki állapotát illetően (gumi, fékek, stb.) is tudtunk ötletekkel és segítséggel szolgálni.
Látva a legtöbb motoron díszelgő neves sportdobokat, úgy gondolom ha nehezen is, de kifizethető lesz a csekély részvételi díj, különösen ha egy óvatos hempergőzés során összeszaladó kárösszeghez viszonyítjuk.
Egy Fontos Tény! Ha 200-al csapatva előtted 60 méterre valami eléd fordul, vagy elzárja az utadat, nagyjából 190-el fogsz belecsapódni, míg 90-el motorozva biztonságban meg tudsz állni!
Ugye azért egy kicsit elgondolkoztató!
Azért óvatosan a gumik évjáratával!
Györfi Alen egy 7 éves öreg vizest tett fel májusba, nagyon fogott vizen!
Hogy van a derekad?
Én 189-el száltam el és egy teljes ellenörzö posztot csúsztam a Ringen!
Ez azért is kiválló ajánlat mert ezen a hétvégen egyik verseny sem marad el amiatt mert eső lesz.
A Kamoto Svéd Open is meg a GSXR Klub kupa is elindul eső esetén is.
Ha igaz lenne az a 90 % akkor az nagyon megéri
Természetesen ha nem öregebb gyártású kb 5 évnél.
Mégegy tipp: esőgumiból az ezresekre is 180 as hátsót teszünkt tehát nem kell megijedni ha ez is 180 as lesz
Hali HÓ vagy Eső! A hétvégére van egy egy pár eső gumim eladó 120-180-as méretben!
Csütörtökön a Diegos TGK ban lesznek! 10ezer/db és 90%-ak!
SonaJ mi van az LX-el? Van új hír a Atti-ról?
Látod, látod, nem kellett volna elmenni abba a panzióba, ahol a szomszéd éjszaka zaklatott , és akkor most többet tudnál
Szakértő módon megvizsgálva kiderült, hogy a leeresztést okozó elváltozás az éjszaka folyamán jött létre. Ezt bizonyítják a nyomok egyértelmüen. Vagy azért mert nagyobb terhelésnek volt kitéve mint amit elbír! Vagy lehet, hogy direkt kiszúrtad? Szerintem az utóbbi!
Szombaton Zsiga mögött volt, a falnak támasztva akarom én tudni, hogy mi a fene történt, miután elhajtottam a Féllábúval a jobb egyben
Nem szombatról vasárnapra eresztett le. Hanem szombaton napközben. Kíszúrhatta valami nem?
szóval tudni akarod...
Inkább nem! Jobb, ha nem tudom, mit is műveltetek szombat éjjel
Nem az a kérdés, hogy én megvakulok-e hanem az, hogy a választ bevállalod?
Uhhhh! akkor jó lehet már a hangulat
Iható egyáltalán Még senki nem vakult meg tőle, de azért biztos, ami biztos ...