Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha beválalod válaszolok! Vigyázz mert most iszogatom a NAGYID páleszát!
Sonáj,
Köszönöm szépen a gondoskodást egyelőre nem akarok fújni, itthon van min aludnom
de vajon hogyan "szökött meg" belőle a levegő, ha ÉN nem is aludtam rajta na ERRE válaszoljááááá
Borsóka!
A felfujható izéd az Atesznál van! De A levgő elszökött belőle így már nem annyira kemény! De ha felfújod........ (nem az Ataeszt)! Még lehet, hogy tudod használni.
Te mondtad, hogy írjak okosakat!
Őszinte leszek eddig nem is figyeltem.Na nem mint ha bármit is számítana
Persze, csak rajta
sajnos csak egyet találtam már, amin rajta vagy, az július 7én készült.
Szia
Úgy tervezzük, hogy mind a két motort péntek és szombati napon elhozzuk. a Svéd napra. A Malc. motorját valószínű, h pár újságíró ki is próbálhatja.

Meg is lehet venni a helyszínen
Nézd meg a pannonia-ring.com fotókat is ott is van egy két jó kép

Ennek a motornak basszus többe kerül csak az eleje mint az én komplett fémbálnám!
Szerintem, ha a Malcolm motorozik a ringen lehet még használat közben is szemügyre vehetitek. Igaz Pisti?
Ez csak most esett le nektek?
A Borsónak szerencséje volt! Biztos nyugodt éjszakája volt, és így nyitva tudta tartani a szemét!
Megelőztél
Viccelsz!?
Az fent van a kormánynál.Ez BSB paripa.
kéznél
Hátsó fékpedál?
Véletlen vagy szerencse teljesen mindegy. A lényeg, hogy igen jól sikerült pikcsör.
Más közösségin is megosztottam utolagos engedelmeddel,- el vannak ájulva. Szép munka volt!
Mondhatnám, hogy ennyire profi vagyok , de inkább csak szerencsém volt. Abban a kanyarban kb. három körön keresztül "lángoltál". Nem hagyhattam ki
És külön elismerés! Nagyon sokan és sokszor próbálták elkapni a pillanatot,- mikor jón a lángcsóva !
Szép Jó napot.
Ezek szerint sikerült elintézni. Jók lettek a képek.
Nekem tetszik :))
Ez nem igaz apám. Mert helyesen így hangzik: a pancsi ringen csak 400-ért van. A múltkor 400-ért adták a 95-t is.
Hali, a nyergeket külön mennyiért adod?
Pancsiringen csak ilyen van.