Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az endurance csak 2 órás nem? Mi csak ketten leszünk,
szovalakkor pénteken lesz ívás
Akkor jó ! Idáig 5 csapat van (3 fős ) Speciális szabályok ismertetése a Mario étterem teraszán péntek este.
ültem
Valamikor Áprilisban últem motoron. Valamint nem az én ruhámba kell beleférnem hanem az Ateszéba . Természetesen benne vagyok!
Na ne?! Mikor ültél motoron? Beleférsz a ruhádba?
Különben is revansot veszünk
Szóval akkor te is benne vagy?
Körbe
Négykézláb
Borso! Szerintem minden ajándék pia felajánlást köszönettel elfogadunk, elfogyasztunk. De, hogy szombaton mi lesz a pályán? Aki örbe tud menni az nyer?
az még nekem is akad itthon, de nem szeressem , úgyhogy rátok bízom ha nem bánjátok
az mit jelent, hogy is
akkó nem mentesültök
szombat vasárnap
osztán mikor lesz ez a péringezés?lemegyek lehánylak titeket.persze viszek hozzá viszkit..motorotot nem
Pálaszt!? Az biztos a falnak visz ha rájövünk mi az.
Mi csak ketten megyünk! De így is jó lesz. szerintem a csapattársam felvisz a dobogóra!
Hodosiiii? vazze'

LX
Hodosi Úr üdvözlöm! Mi van veled? Semmi!
nézek otthon valami jófajta pálaszt...

LX
Péntek este a Marionál egyeztetün. Kaja, pia, nő ,- mindenki ingyen rendelhet.
ezt ne nekem mondd.. Fritsinek...

LX
Nem a a gyorsaság a lényeg én sem a Malc.-al állok össze egy csapatba, hanem két barátommal 2.10 feletti idővel. Ez lesz az érdekes. Gyors cserék és a kint töltött idők ,- jókor jó helyen,- lesz a lényeg. A multkori is nagyon jol sikerült, függetlenül az összesített eredményektől.
Fritsi akar indulni azt tudom.. de ilyen lassú emberrel mint én, nem fog összeállni..
jó a hajad, elesté'?

LX
Ő egy nagyon gyors és jófej csávó.. Ha jöszöl' P ringre, akkor találkozol vele..

LX