Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Crazy! Minek neked rbf? Csak nem történt valami előre lépés a motor projektben?
de jó lenne ez is pedig ....
szia
nálad kapok motul rbf-et?
Nem tudok menni, majd csak legközelebb a OB ra fogok tudni menni. Bármikor megszülethet már a kislányom! Az utolsó hétbe léptünk. :-) De csak gyakoroljál mert bajnok akarok lenni, úgyhogy fel kell kötni a gatyád! :-)))
okay, küld át léci a neved email-n és akkor felírlak (bbercikukacjuropnet.hu)
20 jelentkező esetén 10euroval olcsóbb lesz, eddig 11-en vagyunk.
Hali.
Olvastam.Pont ma vettem meg !

"Fényezés és Dizájn:Bérczi Brothers"

Te nem jössz Pénteken az Opiumra?
Szeva Dave!

Olvastátok már a jun.-i superbike-ot. Moshe nyomot nektek egy kis Bérczi Brothers reklámot.
IDENem jöttök Moshe?
Nem lenne rossz ha lejönne az egész Nyíregyházi csapat.Nagyon jó pálya ,brutál élvezetes.
Meg hát jó buli lenne.
jani én lehet pénteken jövök csak jó legyen az idö 1helyet foglaljatok nekem
igen csak köszike
hohó! akkor én erre lehet megyek!
Aki kérte, azoknak elküldtem a hétvége képeit, két külön levélben
Június 3-4 -én (csüt,péntek) Hungaroringen egész napos motorozási lehetőség az OpiumRacing-el, nem kell előre fizetni, jelentkezni fizetés nélkül is lehet.
Annyi kedvezményt sikerült megbeszélni, hogy a helyszínen nem lesz drágább mint az előrefoglaláskor.
3-án este barbecue party a jelentkezőknek :-)
3 csoport osztás lesz: lassú,közepes,gyors.
Délelőtt 3 menet (2x25 perc és 1x30perc)
Délután 1 menet (1x25 perc)
Majd versenyek 3 verseny: 1 kezdőknek hobby motorosoknak, 600 alatt és 600 felett.
Egész napos időmérés, rajtrács a délelőtti mért idők alapján.
A versenyek után szabad motorozás 18:00-ig.
Mindkét nap ez lesz az időbeosztás.
www.opiumracing.com
ja.. kiharaptam belőle 2 fogat..

LX
Ne baxtasd annyit azt az áttételt!
foggal körömmel vazze'.. de akkor se ment...

LX
Ne rinyálj máááá LX :*
mi így is szeretünk :)))))))))
Szuper!
Akkor alig várom a képeket.A fiúkat is ha fotóztad,no meg Petrát,azoknak is nagyon örülnék.ezüst-kék gixer,32-es rajtszám.
köszi.Üdv.Ancsy
lx hány foggal mentél jobbat vasárnap:)
foggal... szóval FOKKAL...

LX
vazze' Brian.. a gyorsító nekem kellett volna... vhogy nem bírok most ráérezni erre a motorra... bár vasárnap már egy foggal jobb volt.. de még messze a jótól...

LX
felsved@gmail.com

és nagyon köszi
Miről beszélsz? Te már vasárnap reggel is elaludtál Ha nem dugom be a gumimelegítőd és nem ébresztelek fel, akkor még most is aludnál És különben is gyorsítót kaptál
Az a legszebb az egészben, hogy haza alig bírtam elvezetni olyanan álmos voltam. De a Briannel még leszámolok! Nem tudom miért kevert össze a Frits Atival, hogy az altatót nekem adta be. Igaz, hogy a ruhámra Atesz van írva de nem vagyok olyan szép gyerek. Lehet, hogy a Brian rövidlátó? Azért gyorsult fel hirtelen mert későn veszi észre a kanyart?!