Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanott?
Főleg ha ugyanott...
Hüje bankosok.
akkor az 5ezer?ja....nemeeeem....te bankos vagy....ha bolti ár 55és te bankos számolod akkor 54900!
ááh... kizárt.. dolgozom...

LX
nem hangzik túl jól, hogy beléd mentek. De a lényeg, h nem lett baj. Holnap R-séria?
hááááát... összeségében nem túl jól.. első felmenetelben azt sem tudtam hol vagyok, ugye ez votl az első alkalom itt a Yamahával. 2. menetben mentem egy 08-at (egy tiszta köröm volt..) 3.ban úgy csúszott a hátulja hogy le kellett jönnöm.. így mire átgumiztam már csak 2 kört tudtam menni délben.. a versenyen a 3. kanyarban seggbedurrantott egy suzuki, de nem estem el.. viszont azt hittem defektet kaptam, és lejöttem.. délután még felmentem, hogy megnézzem rendben van-e a motor, de nem tudtam már gyors köröket menni.. motor egyébként rendben... röviden ennyi, de majd jön a beszámoló...

LX
Na hogy ment tegnap a Pancsin?
megtisztelve érzem magam (csak mert magamra vettem ) azonban ma sajnos nekem nem jó

LX
Ma este nálam egy kis kerti sörözésre van valakinek kedve? Gondolok itt azokra akik már ismernek. Cimért hivjatok

1 Svéd
2 SV Rider
3
4
5
Ez így olcsóbbra jön ki, mint a 2008 februári Cartagena-i pályázásunk volt. Pedig próbáltuk teszkó-gazdaságosba megoldani. Nyomorogtunk is a mikrobuszban 4 napon keresztül 5.600km-t
Hi all!

ÚJ 190/55-ös Pirelli Diablo Supercorsa SC2-es hátsó eladó, kb. a bolti ár feléért.
AZ ÁLOMPÁLYA: PORTIMAO
Egy igazi versenyhét a javábol, a hét elsö felében mi versenyzünk a pályán, közvetlen utánunk pedig megérkeznek Ben Spies, Haga, Biaggi és onnantól majd értük izgulunk!
Most elöször kinálok nektek egy komplett, kulcsrakész megoldást a világ legkíhívóbb pályájára, Portimáoba. Az ajánlat másik különlegessége hogy összekötheted a World Superbike VB utolso futamával.
MAXIMUM 9 HELYEM VAN!
A csomag tartalmazza a következöket:
1 Budapeströl a repülö oda vissza
2 Bérauto a reptértöl a reptérig a teljes tartozkodás alatt
3 Hotel a teljes tartozkodás alatt
4 Pályadij oktober 19-21 a világ egyik legjobb pályályán Portimáoban
5 A motorod szállitása oda vissza (figyelem 6.000 km!)
6 Tartozékaid szállitása és max 2 garnitura extra gumi szállitása
7 Versenyszerelöi segitség minden nap (tartalék alkatrészt hozz magaddal)
8 Gumiszerelés dijmentesen
Az ár 1300 euro, kisérönek 460
Az árhoz csak annyit akarok hozzáfüzni hogy voltam már párszor Spanyolban pályázni és a furgonban nyomorogva is kijött az ut ennyire, tehát ez a repülö + szállitás egyáltalán nem luxus, söt ez az olcsobb megoldás, hiszen nem szúrsz el további 4 napot az utazásra, igy kevesebbet vagy távol a cégedtöl/családodtól!
Ha csak a pályázásra jösz akkor mindössze 4 napos lesz a kirándulásod, szemben egy 8 napos fáraszto furgonozással.
Fakultativ opció, Ben Spies vagy Haga lesz a világbajnok?
1 World Superbike edzésnapok és verseny megtekintése, paddock jeggyel
2 Hotel további napokra a verseny végéig
3 Bérauto a verseny végéig
4 A repülöjegy átszabása a verseny végéig.
Az ár 400 euro
A repüljegyeket névreszolóan azonnal meg kell vásárolnom. A motorszállitási kapacitás maximum 9 motor, ezért a jelentkezésedet azonnali befizetéssel kell igazolnod. Már most el kell döntened hogy ott maradsz-e a WSBK zárofutamra, vagy a pályázás után hazarepülsz, a helyszinen ennek megváltoztatása már nem lehetséges a repülöjegy és a WSBK jegy miatt!
Itt jelentkezz ha komolyan érdekel!
http://compaya.hu/motorosok/re...
Őszi nyitvatartás az EuroRing-en. A versenypálya Budapesttől 52 kilométerre az M5-as autópálya mentén, Örkény határában található.

Jelentkezni a www.movemotors.hu oldalon lehet.

Az esti motorozásra az oldalon megadott időpontokra lehet jelentkezni. Ősszel egy alkalom 5.000 HUF. Este 18:00-19:30 között lehet húzni a gázt.
Valszeg annyit mint a legtöbb ezres sportgép. 1:160, 2:205, 3:250, 4:280, 5:299, 6:299.
persze, csizmareklám....
Szia Zema ha tudsz segíts nekem érdekelne gogy az r1 mennyit megy a külömböző sebességi fokozatokban köszi
Hűűű, nagyon király!

Köszi mindkettőtöknek!
pedig a galambos az igazi
http://www.motorshow1.hu/ itt amúgy pont erről van szavazás, szavazz..
Skacok, még mindig nem tudom, miért teszik ki a lábukat a gp-ben a versenyzők. A Galambos megoldás, szerintem nem az igazi....
ok.má hazahozta ma
csomagold újságpapírba, mint a füzeteket meg könyveket az iskolában. Most úgyis kell gyakorolnod, fiad egy raklappal fog hozni haza
holnap küddöm a kért anyagot borítékba rakjam vagy csak tekerjem be?
jó gépek voltak. A BMW múlt kedden már megjelent, Aszalósék után mentek pár kört és a sötétben szépen lehetett látni a pirosan izzó féktárcsákat. No azt lett volna szép megfogni élesre a szürkületben
akkor inkább sima slick mint multkor. körönként 15 mp-vel jobb lett