Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelenleg működik(nek) hasonló szervezet(ek). csak az ő profiljuk épp nem ez, de talán lehetne azt a profilt bővíteni, és ezáltal még több motoros támogatását megnyerni maguknak. Sztem. Én alkalmatlan lennék erre, ez csak egy ötlet, hátha valakit megfog!
a képviselet egyébként jó 5let... csak két kérdés merül fel :
1, megvalósítási forma? (klub, kht egyebek... és akkor tagdíj?)
2, lenne-e elég tömegbázisa?

ha pedig eljutunk oda hogy lenne elég ember, akkor már sok minden máson is lehetne gondolkozni... pl ha van 100 - 150 motoros, akire lehet építeni, akkor azzal már tudsz pályázást szervezni... lásd működő osztrák, német, olasz stb klubok... és akkor az már sok mindent előrevetít... csak ehhez fel kellene végre nőnie a magyar (pálya)motoros társadalomnak...

LX
A Dangerbike támogatja az R Kupát is! Ezzel kapcsolatban csak annyi a problémám, hogy a sajtó tevékenység gyakorlatilag 0-a, és ezt azért a nem kis támogatásért a Danger is szóvá tehetné (nem szemrehányás )! De ez a sajtó dolog általában igaz a magyar motorsportra beleértve az összes amatőr kupát! Külön dicséret a Pancsis alkalmakról szóló mély és tartalmas összefoglalókért LX-nek! Szóval így miért várják el az emberektül, hogy látogassák is a rendezvényeket, ha nincs kedvcsináló?!?!?
na ezt azért a legutóbbi versenyről nem mondhatom el.. a szép új ruhám is "kárcos" lett basszus... pedig olyan szépet gyorsultam...

LX
A szerencsés forma szükséges a pályán kívül is.
anno a Phoenix-en is, meg a V kupában is volt díjazás... az első ilyen esetben (Phoenix) a Danger által felajánlott Valtermoto lábtartó szettet sorsolták ki a pontszerzők (!) között, amit én nyertem meg (Ami húzta ki a 13-ast, amely számot előtte nekem osztották ki..) a második esetben egy Puma csizma volt a sorsolás tárgya... Azt nem én nyertem meg, de mivel a díjkiosztón megjelent emberek között osztották ki a díjat, ezért a sorba következő ember kapta meg. Na az sem én voltam, de ő sem volt ott. Aztán elértek hozzám és a csizma az enyém lett... többen akartak agyonverni...

LX
Na pont ezek miatt kellene a képviselet sztem. Aki összefogás nélkül az érdekeket fogja össze, és a megfelelő úton (jogi) áll ki értünk motorosokért, és kézben tartja (legalább is megpróbálná), biztosítja az egyensúlyt. Na meg az igazságérzetünket!
Jah ez lehet valami Kovi LUXXXX videó cime is !
hát még a magyar csaj!
ott a pont..magyar ember mindent benyel
Há' minek legyen díjazás, ha azt a money-t el is lehet rakni?
Azt mondja meg valaki, hogy miért hallom azt különböző külföldi "amatőr" versenysorozatokról, hogy az első 3 ilyen meg olyan igen komoly díjazásban részesül, és itthon ekkora nevezési díjjak mellett ez miért nincs? Vagyis helyesbítek, mert tudtommal jelenleg a Yamaha R Kupa az egyetlen itthon, aki év végén díjazza nem is gyengén az első 3 helyezettet. De a lényeg érthető....
Szinte, vártam már ezt a választ :)))
Egyszrubb ha nincs nyoma :)
Még egy doboz cigarettát sem veszek ott ahol nincs kátya elfogadás..
Erről ennyit...
az ördög ügyvédjéről ne is beszéljünk, BR biztos ismeri...
és akkor mi van ha nyoma van... könyvelők is vannak a világon..
jogos...
Vagy mivel személyes loginok vannak, egyszerűen fent lehetne a neten és bejelentkezés után kipipálom, h elfogadom a részvételi feltételeket, és csak utána enged tovább és utána fogadja el a regisztrációt. ennyi.
Az EUR / HUF árfolyam is mókás a ringen, nézte már vki? Húzzuk le a külföldieket / külföldi magyarokat is...
Bankkartyaval fizetesnek nyoma van.
" ha bankkártyám van, miért is nem tudom sehol a ringen felhasználni"

ON-LINE fizetés... credit/debit card-al... paypal-t nem is emlitem...
2009-ben ez vicces hogy az iroda ajtóban álsz sorba a cash-el és ott firkágatja az ember a felelőség vállalási nyilatkozatot, ahelyett hogy a weblapon kitöltené, printelné, és elhozná magával...

Coversation end
a saját ötleteim a következök
Félsvéd Race
Svéd Race
Hungary Open
Crazy Racers Cup
vagy szponzor függövé tesszük és akkor attol függ kit mennyire érdekel, lehetne Zweirad Cup, vagy Mersz kupa, valami lekvárgyár kupa, vagy Kiskörösi borászat kupa
Hát szerintem mi is csatlakoznánk, a barátommal mert tényleg 1 kisebb vagyont hagy ott az ember ha számolunk mindent. Főleg úgy ha zupál az ember mint én a pancsin 2.-án
Lenne egy kérdésem, aki kocsival szállit pályára motort volkswagen CADDY-vel vitt már? Mert hosszába nem fér be, de keresztbe lehet és erre lennék kiváncsi, kipróbálni egyenlőre nincs lehetőségem! Köszi a válaszokat, ha valaki használ igy ezközt.
Ez még annál is egyszerűbb... Ár/arány érték rég irreális te/mi már rég otthon ülünk amikor, a Q7es semmit nem akar/vesz észre, többnyire hogy fasza mert nincs tolongás szabadabb a parkoló,pálya.Ergó ez rajta döntő többségében nem múlik,esetleg ha proli haverja mondja neki hogy figy ezek verik a nyálunkat,verjük már mi is,oszt esti partin 40el több marad kurvákra... legyen? legyen!