Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok!Majd akko' hívlak!
Az mindegy mikor,csak az nem,hogy kivel!
Mi történt? Special edition lett 1-2-s is elfogyott belőle ?
van egy eladó ventóm
áhh,én csak ezt a kettőt nézem.a többiből ki vagyok tiltva
nem többet.. igy még többet van használva tán. 4 honap alatt megint benne lett 6ezer km. mehet 12ezres szervizre.. miből azt nemtudom, de mennie kell
Megértem, remélem azért fogunk együtt körözgetni Tűzpenge addig meg kicsit többet pihizik...
Szükös lett az anyagi helyzetem. Autót kell vennem. vagy megtartom a motort, és lesz auto is mellette, vagy nem veszek autot, de pályázok. Autóra szükségem van. igy jött össze..
Monitoron akarom mondani....
b@szki Joe esküszöm te külön monotoron nézel minden topic-ot
és néha mind1 kivel
Köszi!
Jó szar voltam, hoztam a (mostanában gyakran előforduló) formámat.
beteg is vagyok
Még jó hogy nem taknyoltam
Délelöttre lett valami időzitve gurulásilag Gabor XX tervezett valamit, de jó a délután is....olyan ez mint a kurás mindegy mikor...
Szeva Alex!
Szombaton du. 1 motorozás és amerikai autó nézegetés?
Mano b@szki! Te nagyo behuztad a kéziféket pályaügyileg
Idomot azért megtarthattad volna..
Ma elvitték a pályaidomot is, úgyhogy most már újra foshatok, ha valami bukta van.. Maradok a lightos túrázásoknál a srácokkal.
Értem
Térdelni terveim szerint csak ringen fogok. Mivel idén már hanyagolom a ringet anyagiak miatt, így nincs rá szükségem. Használja az el aki megteheti :)
neeem....már beleunt h mindig dörzsölgeti az aszfalthoz mikor a többiek nem látják,
Miért nem lesz már rá szükséged? Vettél másikat?
Srácok!
Eladó egy titánszöges térdkoptató! Motrax tipusú Millerék féle. A koptató csak kakucson látott aszfaltot ottis csak pár alkalommal(kb 1 centi van kopva az egyikből, még a szögekig méterek vannak:)). uj ára 10e. én 5ért adom mert ugynézki nem lesz már rá szükségem. Sárga szinű.
kösz
www.palyamotorozas.hu -n megtalálsz mindent.Következő júli 2!

AndRis6R:grat Neked is!
szivesen megnéztem volna ma még ráisértem
hol volt reklámozva mert a versenynaptárban nemláttam?
jónap volt a mai, bár elfogyott a gumim, így a verseny nekem rossz volt, de délelött javítottam az időmön, és végre jó a gép
grat ez elöl végezőknek!
Gratulálok a mai verseny résztvevőinek,a dobogósoknak,illetve mindenkinek.LX-nek,Baluu-nak,ill. Gyurkesznak is,bár,kiállt a második kör után.Láttam a kamerát,azért feltehetnéd a felvételt.