Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és valóban jó!
only!nincs forgalomba,az ára 4000!
Erről nem találok sehol semmit.
Mennyi egy olyan cucc?
igen tegnapi,és bizony azota ott sasol a por!de poros több helyen is!gondolom esőre számítottak! 14-re csak lemossa az eső!
Predator!
A 3.videód az tegnap készült?Mert ha igen,komolyan elszomorít hogy vasárnap óta nem voltak képesek a pályát feltakarítani a cél végi 1es kanyar kigyorsításán.
JJK,only for race!most ez van az ezresen is!
lámpákról kép nekem is jöhet..
predatork2.
A 750-es gépeden milyen pufó volt mert néztem a videoidat és igen csak üvölt ....
neem. csak kiváncsi-fáncsi vagyok a motorjára....
jaja, vagjam bele a lampat, hogy lassad hogy nez ki... biztos orulne neki a teso...
oké
az öcséd motorjárol is csinálhatsz képet.
Ok, este megnezem, az ocsem palyaidomos K7-es 600a ugyis ott van, csinalok fenykepet aztan felteszem.

udv,
N.
Ok. Tök mindegy milyen hátsó lámpa csak könnyű legyen belevágni. K6 600-asnak ha megnézed a hátulját akkor látod te is mi az ami beleférne. Na azokrol dobhatnál át képet a mortis@citromail.hu -ra. Meg valami árat az első és hátsó lámpára.
Köszi.
Szevasz
Engen érdekelne a pályaidom az rr-re.
Nekem 2004-es 1000 rr-em van
küldhetnél pár képet :

istiszabo@gmail.com
Szia,

igen, megvan még. van hatso lampam is tobb fajta:
- vannak sport- es turasportmotor gyari hatso lampak ( R6, ZXR-400, zx9r, zzr-1100, TL-R, etc)
- de van pl utangyartott ket kis kor alaku lampa is, ami konnyebben belevaghato.

udv,
N.
dnor!
Aktuális lenne a lámpa! Megvan még? Hátsó lámpád van e amit egyszerű belevágni az idomba?
LFP!ez lenne a rövídítés!szia joe!
locsi fecsi pályázok topik ez jo.csináljunk ilyet
ostoba csacsogásainkhoz keressünk egy másik topikát,mert zerne megvadult!vagy csináljunk egy locsi fecsi pályázók topicot!tőtöm a tegnapi videojókat!
itten vagyok bocsesz!de mán menek aludni,a mai ring király volt!köszönöm a segítséget minden fütőmű szakinak!tényleg jobb lett!de a brigádunk sem volt semmi!yuszuf megvadult,lucky nagyot ment elsőre,johnie meg utcai tré gumival a fülén kanyarodott!király volt!
Hali!

A kijelzőim még mindig sehol
Holnapra ígérték (ismét...), ám Pestre csak hétfőre jönne meg futárszolgálattal, de ha megjön egyáltalán, akkor megpróbálok elmenni érte Miskolcra, hogy legyen a Vasárnapi banzájra pár köridőmérő.

A tesztpéldányok, amiket begyűjtöttem frissítésre (Bércziéktől, és Briantől) elkészültek már.

Üdv.: Géza
NÉZTEM,ezekszerint mégsem esett le...
Kykke,Predi!:BŐ NYÁLLAL Jóccakát
raktam fel most vidit arrol a napról