Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZEPTEMBER 2-4
UJRA OSZTRÁK HÉTVÉGE A HUNGARORINGEN
Kedvezö áron minden nap versenyzési lehetöségekkel. Mivel csak 3 csoport lesz igy mégtöbb pályaidö jut
Péntek: 80 € vagy 25500 ft
Szombat: 100 € vagy 32000 ft
Vasárnap: 90 € vagy 28500 ft
Megjegyzésbe ird be melyik nap.

pénteken 7 körsö verseny, szombaton 10 körös, vasárnap 2 órás endurance
Transponder nem kötelezö, 15€, verseny 15€

idötervhez másold ki a linket:

https://drive.google.com/open?...

aug 30.ig kell a befizetett listát leadnom ezért azonnal jelentkezz és a visszaigazolás szerint fizesd is be
Sziasztok, elado Bazzaz zafm egyseg ,automatikus injektorállító Z-Fi, Z-Fi QS és Z-Fi TC-hez. Ara 65.000ft
Najo, de te meg ifju titan vagy :D
Majd ha 2:10-et megyek, akkor is a kezdobe regisztralok, hogy ugy erezzem nagyon gyors vagyok
Amugy eddig mindig azt csinaltam, hogy probaltam a nalam egy picivel gyorsabbakat kovetni olyan alapon, hogy "ha o befordul itt ennyivel, akkor nekem is muszaj" Eddig bejott es tudjak az embert egy kicsit gyorsitani. Meg visszanezem videorol magam es szornyulkodok, hogy a motoron ulve ez nem is igy erzodott es hogy "itt mi a f.szert engedtem el egyatalan a gazt, ahelyett, hogy huztam volna" es tarsai
Azt szokták mondani, hogy a Hungaroringes időhöz képest kb. 10Mp-vel mennek lassabban az emberek a Pannónia ringen. Én ezt mondjuk nem tudom, mert csak egyiken voltam.
Az ideális ív még nekem is ismeretlen fogalom, de majd dolgozok még rajta. Meg hát előbb utóbb pályagép kell, nem ez a vén csotrogány.
Én csak 4 teljes körig jutottam az első és eddigi utolsó alkalommal Hringen Ebből az egyetlen "gyors kör" az utolsó volt, 2.17, a köv körben már 2 másodperccel beljebb voltam a Mansellnél, mint az előzőben, csak aztán jött a jobbos...
En is nemreg kezdtem el. 4x voltam eddig Hringen. Eloszor egyatalan nem erdekelt, hogy mit megyek, kb ugy kovalyogtam a palyan, mint golyafos a levegoben
Aztan a 3. alkalommal bereltem egy transzpondert es 2:24-5-okett mertem. Legutobb pedig a 4. alkalommal 2:17.310 lett, ami meg mindig nagyon gyenge, de sokkal jobb, mint amit vartam. Persze az elejen nagyon nagy leptekkel lehet "fejlodni", de remelem ez nem all meg es en is tudom majd hozni a 2:10 korulit
2:20-30-akat szoktam menni. Mondjuk 3x voltam kint életemben pályán.
Mi volt eddig a legjobb ido?
Nekem meg a Hring van messsze, szóval oda nem fogok mostanában eljutni.
2:10-es álomidővel visszavágnék, de szerintem felette leszek jóval
Végül is nekem meg Ering 150km-re... szinte az is 10-15 perc
Jah, Koszegrol konnyu
Mondjuk nekem meg a Hring van kb. 10-15 percre innen zuglobol
Szép lett a hétvégi Hungaroringes versenyzöi lista, csak lenyulunk néhány kupát a németek elöl....
Kapetz gabor alle 3 Tage
Kovács Ferenc alle 3 tage
Talmácsi Gábor alle 3 tage
Kocsis Tamás Freitag
Nyemecz Péter Freitag
Györfi Alen Freitag
Dombovári Zsolt Freitag
Dr.RIGÓ István Freitag
Habina István Freitag
Takacs Peter Freitag
Hedli Istvan Freitag
Nadrai Zsolt Freitag
Katona Daniel Freitag
Hompoth István Freitag
Magyarósi Péter Freitag
Tarsoly Károly Freitag und Samstag
Bóta István Freitag und Samstag
Sárkány Dezső Freitag und Samstag
Horváth Tamás Freitag und Sonntag nur 2 tage
Császár András Samstag
Bódis Richárd Samstag
Lovászi Tibor Samstag
Brezina Szabolcs Samstag
Sárkány István Samstag
Kurta János Samstag und Sonntag
Tóth Barna Samstag und Sonntag
Varga Csaba Samstag und Sonntag
Kurucz Feri Samstag und Sonntag
Bóna Szilárd Samstag und Sonntag
Acs Ferenc Sonntag
horvath ferenc Sonntag
Steinhauser László Sonntag
Miklós Klucsár sonntag
Badacsonyi Zsolt Sonntag
Tóth Tamás Sonntag
Erdélyi Attila Sonntag
Bertók András Norbert Sonntag
Mennék, ha nem lenne ilyen kurva messze :D Vagy ha a pecó Sárváron nem lenne kiadva, akkor még szállás se kéne :)
Vissza kell vágni, én is azon leszek :D
Gyere Pannónia ringre az nagyon jó kis pálya. Ha minden igaz 15-én kimegyek. Mondjuk nemrég engem is a pálya győzőtt le
Naigen, a hetkoznap eleg sokat szamit. Sokan - tobbek kozott en sem - emiatt nem tudnak menni.
10-15 motoros tenyleg nem sok, hogyha mindenki kozel azonos tempot megy es nincs torlodas.
Hringen is az a "kedvencem", amikor peldaul a sikan elott feltorlodnak az emberek, mert mindenki udvarias akar lenni es nem szur be fektavon, pedig meg boven lenne ra hely, meg a masik sem menne ki szantani. Na mindegy, a Hring legyozesehez egy kalappal
Szerintem most nagyon kevesen lesznek, egyrészt ugye hétköznap, másrészt matól vasárnapig végig Hungaroring van, ott tuti sokan lesznek. Meg azért annyira nem kicsi, közel 3km, eloszlik rajta 10-15 motoros. Én ezután legközelebb Hungaroringre akarok menni, le kell győzzem, első alkalommal ő győzött le
En utana levo het szombaton (aug. 13.) gondolkozom. Az is akcios nap.
Mennyien szoktak ilyenkor lenni? Nem vagyok szelvesz, de ez tul kicsi palya ahhoz, hogy allandoan kerulgetni kelljen a lassabbakat.
Na meg attol is fugg, hogy tudok-e menni aug. 28-an pannoniaringre, mert akkor inkabb arra nevezek be - vagy a szeptemberi Honda speed weekend-re. Majd meg meglatom...

http://images.1000ps.net/image...
Pénteken akciós nyílt nap van az euroringen, jön valaki?
Venti nelkul dugoban, varosi araszolasban biztosan meg fog rottyanni a vized, nem szamit mekkora a huto felulete ha nem megy at rajta levego...
Szia!
Lehet még jelentkezni szombatra? Köszi
ugy tünik népes magyar csapat lesz kint a jövö hétvégi Német szervezésü napokon, szerintem elhozunk néhény kupát is ha jól látom a listát
Az endurance verseny szombaton 2 órás lesz és 3 fös csapatokban lehet indulni (kb mindenki egy teli tankot tud menni)
:
http://compaya.hu/motorosok/re...
A venti elvileg nem fér el, mert nagyobb a hűtő...
Nemreg szereltunk be havernak gixxire ilyen ventit. Kis direkt kapcsoli az ora melle azt ha olyan van bekapcsolod artani nm art se palyanse varosban 50 fokba gyujtas meg leveszi ha leallsz!
A ventilátort mindenképp szereld rá.