Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kécccer annnnyit adok érte ha nem adod el.de akkor nekem nem kell eladnod,mert akkor már az enyém a soha nem eladott utánfutó,ami igazából nem is kell,csakis azért veszem meg mert ennyiért kár lenne otthagyni ahol nem volt.
És a futóhoz van lekvár is? ?
Jah, látom hogy Gödöllői vagy, nincs is messze hozzánk!
Koca!
Motorok nélkül, ünnepi áron mennyi?
Hová kell menni érte?
Akár külön-külön is.
Befér és mi az a motor szállító amire gondolsz
ma már nem kéne
más téma. befér amotor a furgonba? meg motorszállitód van -e
Vigyázz mert te leszel a következő
Te tudololvasninemváltócsakbilokk amugy hívj1számot tmobilnegyven3hetven7kilencvenöt8 öazidomoscsávó Na ha ezt nem tudnád értelmezni igyál még 1 picit
szeva joe. ez aTOMI ELAD MINDENT MERT AZT HISZI HOGY Ő EGY LOMIS
Motorral együtt? ? ?
Téllleg nem kérek érte sokat faszika. Remélem neked megér annyit.Ha komolyan érdekel a futó ami nem eladó, akkor kézzel írott minimum 3 oldalas levélben írd le mit szeretnél. Természetesen 2 tanú írja alá és mindenképpen igényt tartok a személyi igazolvány fénymásolatára is.
jol picsánrúglak ha eladod a tartalék blokkodat.amikor megint széjjelkúrod a váltót félelmedben,már nem kapsz többet
Az enyém eladó!
Köszi Jani.
Bár csak néhány matrica került fel,idén is ezzel mentem.
OK! A, B,C,D,E,+F kategóriám van, az csak elég neked? De csak akkor ha le tudjuk azt a régi 20000-et!
Ha valaki ad egy ilyet már viheti is a futót,persze csak ha van nehéz pót jogsija:
Fasza lett a géped Joci!
Nem eladó?.....Érdekel....Mennyi?
Hát kawához nem igazán kell blokk (talán csak váltó) tartalékba a futón van 3 hely a motornak de nem próbáltuk hogy elfér e rajta
Amilyen neked kellene. De mint mondtam árulom ugyan és nem is kérek érte sokat, de nem eladó.
Viccet félre téve, szeretnék egy hármas futót 750 kg össztömegig, a 10-eshez blokk reméljük nem kell, de te miért nem hagyod meg magadnak ha sokat pályázol, nekünk is van a K7-esekhez egy 5000 km-es komplett zsír blokk tartalékba, ha baj lenne valamelyikkel!
Nem kb mint a szívem tépnéd