Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyar analógia..... minden veszteséges minden leépül bezár..
Svéd!
Az okát én is megértem, de azt nem, hogy az elmúlt hosszú évek során amikor lehetett volna fejleszteni ezt az egészet. Amikor pénzt is lehetett volna találni akkor miért nem nyomta fel annyira, hogy most amikor a válság van még a lendület tovább vigye amíg kellene. Azon kívül hosszú évek óta mondja, hogy nem éri meg. Kérdem én, hogy azoknak a külföldi szervezőknek akikhez Te beszervezel minket és kicsit több pénzért nem 3X20 percet hanem sokkal többet motorozhatunk, hogy éri meg? Pedig Ők idáig talán a ringet is sokkal többért kapták. Minden tiszteletem a Rezsőé, hogy a hátán viszi(vitte) a sok nyűgünket évek óta. De néha nem értem a dolgokat. Most sajnos az új vezetéssel biztos nehezebb a dolga is. Még a végén evezős pálya lesz a célegyenesben. De úgy gondolom, hogy amíg ez jobban megérte addig nem volt motivált abban pl., hogy legyen néző egy OB.-n vagy AA.-n. Jelen pillanatban a Magyar gyorsasági motorsport inkább egy baráti klub délutánra hasonlít, mint amikor gokartot szervezel nekünk. Közben a gyorsulási versenyekre nem lehetett bejutni a ringre, x ezer Forintos belépőjegy mellett. Pedig csak annyit láttak a nézők, hogy a tök sötétben két féklámpa közül melyik villan fel előbb. Az év végéig szerintem biztos nem hagyja abba. Gondoljatok a BR. kártyára.
Ott a pont!
egy kis anyag ... http://youtu.be/3mDqm8DCyNE bull ring...[/L]
nagyon f@sza ott voltunk.

Bull's Lane
Most azért a homlokomra csaptam, hogy erre a kulcsszóra nem kerestem rá! Köszönöm, megtaláltam és elég profinak tűnik. A 12 euro is egy baráti ár a pro-ért, úgyhogy már töltöm is le.
Ha már kitaláltad, hogyan rögzíted stílusosan a telefont, akkor arra is kíváncsi lennék, nekem eddig a tok+powert. megoldás jutott csak eszembe...
Szintén regisztráltam csütörtökre, de ha ilyen marad az idő, akkor kihagyom és majd májusban a P.ringen vetem be először.
Persze a Szayer Géza-féle köridőmérőnél nem kell jobb, de a játék kedvéért mégis!
Carlo, Draku#13 köszönöm a segítséget!
Ezért telepitettem át magamat Szlovakia rinngre box stb... mert a mult évben is felreppent hasonló hir.. anno nem mellékesen nekem Bécsből közelebb is van.. mint Mogyoród.
asszem izé...a láncfeszitő csavarok rögzítőanyáit nézd csak meg....de tényleg.mert annál a pillanatnál kellett elmennem.
Sikerült 130 km beletennem
sikerült Lepence felé menve megáznom
első lánkerék csere is megvolt
kezdem megtanulni a müszerfalat
nagyon várom a Vincét, a Leó Vincét, mert a Vince szép, lásd a képen

http://frmpic.sportmotor.hu/th...
nem tartom kizártnak
beszélgettem vele de akkor még nem mondott ilyen korai befejezést, ugy értettem hogy talán az év végéig még csinálja
de az okát ezért megértem
Üdv!
Azt hallottam (elég megbizható forrásból), hogy B. Rezső lemond az ob szervezési jogáról, és a bro-s motoros napok szervezését is abbahagyja. állitolag nem éri meg neki... azt mondták hogy az ucsó az ápr. 23-24 alpok adria futam lesz, állitolag utána vége az egésznek... tud valaki valamit erről?
Ezt nézd meg: http://www.gps-laptimer.de/
Nagyon jónak tűnik, Én megvettem a Pro-t, de csak csütörtökön fogom kipróbálni. Ha nem lesz szakadó eső:)
Azon vagyok . De ha csak annyit járok ki mint Te, akkor arra jó egy MV is.
Add el az MV gyűjteményt! Akkor biztos futná egy másik zsákutcára!
A Frits Ati biztos megcsinálná. Egyrészt neki is ilyen van, Idom is lett volna rá. A Design-hoz sem hülye. Azt is megcsinálja ha kéred.
Nem ingyenes ez az aplikacio, meg kell vasarolni...ha nem tevedek valami 10$-ba kerul.
Néztem de én csak egy futó programot találtam ezen a néven!
probald meg a Trackmaster-t, szemelyesen nem probaltam de csak jot hallottam rolla.
Üdv az uraknak!

Bár nem szoktam ebbe a topicba írni, de most egy olyan kérdés vetődött fel, amire reményeim szerint tudjátok a választ.
iPhone-ra keresek GPS alapú köridőmérőt, lehetőleg olyat, ami a RaceChrono-hoz hasonló funkciókkal bír. Néztem többet is a AppStore-ban, de tű a szénakazalban...
Ha valamelyikőtök már próbált / ismer olyat, aki használ ilyen programot, akkor hálásan megköszönöm a segítségét!
Thx.
ott már meg van az uj PB-m
értemén...fasznak annyit kufircolni